Ja som skoncil? :D Keby som ja skoncil, kto bude platit dane na Tvoju socialku a invliadny dochodok? :D
Ja som skoncil? :D Keby som ja skoncil, kto bude platit dane na Tvoju socialku a invliadny dochodok? :D
Samozrejme. :D Vam trollom a dezolatom este nikto neukazal rozdiel medzi jaternicou a zemiakom? :D
JE zabavne, ked sa ten Soros natlacil este aj do Tvojich mokrych snov. :D Troli musite mat z plesniveho deda velke komplexy. :D
Myslim, to je asi ten javacsi rozdiel medzi mnou a Tebou. :D remisova tiez zije v Rakusku? :D A tvari sa ako slovenka? :D
Zvykame si. :D NIelen, ze Vas musime zivit, ale este nam budete diktovat, ako mame zit. :D
Akurat, ze tato je na prezidentku skor podobna FIcovi, teda mechu zemiakov. :D
Ale ved kvikot pocut stale. :D Parazitov su plne ministerstva. :D
Asi nie v Rakusku ako Simkovicova. :D
Taraba, Mazurek, ci Suja v kroji? Toto je ta kultu. Alebo nebodaj Blaha, ktory mava sovietskou vlajkou? :D
Redakcia este nezhodnotila, ze SImkovicova ako parazit zije z dani pracujucich, no a potom ich vynasa do zahranicia.
Ja by som zase odporucil, aby paraziti ako Simovicova zacali pracovat a nie prizivovat sa. A moje dane este vyvazali do rakuska. :D
Je to hanba, ze sme si zvolili takuto ubohu pasomnicu.
Je zabavne, ked prave Ty komentujes pravanie sa na diskusiach. :D Ty, ktory si chcel svietit v triedach UV svetlom na deti, alebo si chcel triedy dezinfikovat infraziarenim. :D
Ty odbornik a znalec, ktory prisiel s tym, ze na Ukrajine su BILABAKY. :D To je asi nieco bisexualne?
Cely problem je v tom, ze ludia ako si Ty, internetovi inteligenti, ktorym vdaka googlu stuplo ego viac, ako IQ, idete nam ostatnym hovorit, co je normalne a co nie. :D
Jasne, stary zly dedo Soros ma zaujem na tom, aby nam nevladol najsamelpsi ujo Fico hranaty, ktory vlastne zachranuje svet, inak by uz od roku 2014 nebol v politike. :D
Mily moj stanke21. Toto co opisujes tu funguje 30 rokov. Neschopnost statnych uradnikov. Kazda vlada ktoru sme tu mali bola vladou diletantov.
Stretavam sa s projektami, kde si statni uradnici davaju nacas. Projekt caka aj niekolko rokov. A ked to konecne statni uradnici odklepnu, tak to musi byt urobene do dvoch tyzdnov, lebo uz vcera bolo neskoro.
Projektanti su samostatna kapitola. Poniektori su skor kreslici, ako projektanti. O tom, co projektuju casto nemaju ani sajnu. Jedna vec je totiz realita, no a druha vec je nieco nakreslit a natahat ciarky v CAD programe. :D
Preto ak pises o blbosti a neschopnosti, tak ta je tu 30 rokov. Pred 10 rokmi ma z okresneho uradu poslali na krajsky kvoli povoleniu. Ked som prisiel na kraj, tak ma poslali na ten isty okres kde som bol. A ked som tam prisiel, tak uradnik na mna vyskocil, preco ma za nim zase poslali, ked to patri na kraj. Tomuto Ty vravis odbornost Smerackych nominantov? :D
Pelergrinimu je to jedno. Bude kandidovat za prezidenta. A kebyze sa mu to zadari, tak je s Hlasom amen. :D
https://www.vlada.gov.sk/robert-fico-vo-wash…
Nie je zaujimave, ze Vyu propagandisti Fica akosi toto opominate? :D Nakupy americkej vojenskej techniky? :D
A Fica preco este spravodlivost nedobehla? :D
Znova nas zadlzia. :D Ved to im ide skvele.
Cize Hamrana by mali tiez dat Smeraci dole? Ako Lucanskeho, aby sa z neho nestal kajucnik? :D
Fico neskoncil v base len vdaka korupcii, KABAT opacne sa totiz prejavila. :D
Jasne, mafia bude vysetrovat samu seba. :D
Odporúčame