Ahaaaaaaaaaa, takze Vy peticie mozete robit, aj ked je tam vymyslencyh 600 tisic podpisov. :D LEn ked zacne niekto robit peticiu proti Vam, tak je to zle? :D TO nakoniec musia SMeraci splnat aj podmienky na demenciu?
Ahaaaaaaaaaa, takze Vy peticie mozete robit, aj ked je tam vymyslencyh 600 tisic podpisov. :D LEn ked zacne niekto robit peticiu proti Vam, tak je to zle? :D TO nakoniec musia SMeraci splnat aj podmienky na demenciu?
Zato zlodeji a defraudanti zo Smeru nemaju ziadny problem sa zobchodovat a rozdelit si statnu kasu. :D
Pockaj pockaj. Nerobili ste VY Smeraci a dezolate nahodou peticiu za nove volby? :D
Ja som pisal o Vas, nie o odsudenych zlocincoch. :D
Mozno to je ten problem. Ja neverim, ale dokazujem. :D Za blbecka dakujem, je to dnes od Teba dalsia poklona. :D Dnes ma chvalis jedna radost. :D
Kazde Tvoje invektivum znamena, ze mam pravdu, ktora Ta vytaca. :D
Nevyhrava ten, co ma najviac percent, ale ten co zostavi vladu. :D Ale to Vam asi nikto neprezradil. :D Volby v roku 1998 vyhral Meciar, ale vladu nezlozil. :D
V roku 2010 mal dokonca Smer 34 percent a aj tak sa nedostal k moci. :D
TO Vam Smerakom myslenie fakt vyoperovali? :D
PENTE a BODOROVCOM. :D Dalej JaT, no a kopu oligiarchii, ktora je v PANAMA PAPERS. :D FIco uz to mal len pozametat. :D
Zatial. :D Ked niekoho skorupovany sudny Smeracky system este neodsudil, este neznamena ze to nie je kriminalnik. :D
A to Ta tu mam fakt nechat vykapat od hladu? :D Vidis, aky som ja socialista?! :D Este odtial ani neuteciem a ostanem tu zivit VAs, darmozracov a parazitov. :D
Ja si za svojim slovom stojim. :D Nie som Fico, ktory uz nie je v politike od roku 2014. :D
Toho novinara zamordoval Kocner na prikaz mecenasov Smeru. :D FIco uz mal len zaistit, aby sudca rozhodol, ze sa skuto nestal. :D Akurat, ze ste to uz nestihli zakomuflovat.
Rovnako ste zabili aj Lucanskeho. Aby sa z neho nestal kajucnik. :D
Chlapce, teraz si ma tak rozosmial, ze ani neviem ci dnes zaspim. :D
BLaha je akademik. :D Vacsiu sprostost som fakt necital. :D
Ze akademik. :D TAk to si teraz riadne zahnojil. :D Blaha, parazit ktory v zivote nerobil, len sa cez politiku dostal do SAV, kde len parazitoval. :D A toto je akademik? :D TAk to spanom bohom, to uz ten SAV mozu rovno zatvorit. :D
Chudacik, toto si opastoval aj hore. :D To Vam Smerakom uz dochadza fantazia na tie hluposti, co tu pises? :D Uz to davas na BLahu? COPY PASTE? :D
Je zaujimave, ked niekomu do vrazednej hordy nadava propagandista, ktory propagauje vrazdu novinara. :D
A kto by sa nebal? :D Taka krasna krajina a zase ju komunisti s nacistami zhumplujete a urobite tu z toho bananovu republiku. :D
Krv zacala tiect, az ked ste sa dostali k moci VY mafiani zo Smeru. :D
Ale no tak. :D Este tam mame Blahu, na toho je aj hupaci konik geniom. :D
A kto by sa tesil z toho, ze musi znova z dani platit Vas, parazitujucich volicov Smeru s alergiou na pracovne navyky?! :D
Dostane maximalne sracku. :D Cloveku bez chbrtice sa to casto stava. :D
VIdim, ze pastovanie TI ide. :D V Smere ste takto robili diplomovky? :D
Odporúčame