Vážený pán diskutér "gogle",
v tomto diskusnom fóre musí prijímať so zmiešanými pocitmi Vaše príspevky
nejeden diskutér nielen pre ich obsah, ale i pre ich formu. Zdá sa, že málo čítate, málo informácií si teda získavate vlastným úsilím, preto ste odkázaný na názory autorít, politických, cirkevných, ktorým bezmedzne veríte ( tu zrejme: kňazi, Putin, Fico a i. ). Ale i rôzne "autority", rôzni vodcovia sú ľudia, ktorí sa neraz mýlia, a kritický, racionálne zmýšľajúci občan má povinnosť preverovať ich názory, vyhlásenia, zamýšľať sa nad ich dôsledkami.Skutočnosť, že málo čítate, potvrdzuje Váš pravopis ( ten sa fixuje
i zrakovou pamäťou). Nemajte mi za zlé túto kritiku, ale už i z celkového charakteru príspevkov v tejto diskusii človek musí nadobúdať dojem, že v súčasnosti na Slovensku vyzrieva pôda na zakorenenie sa totality politickej i ideologickej. Vinu za takýto stav a nedostatočnú uvedomelosť občanov dávam politikom, vzdelaniu i médiám, najmä RTVS. (Slúži všetkým? )
zamata

