ale to dopracoval, ten super dobrúčky anjelik...
Každý, kto aspoň trochu pozná situáciu v slovenskom podnikateľskom prostredí vie, že také Firmy, aké založil a následne prevádzkoval Kiska, nie je možné bez určitej formy spolupráce s podsvetím. Obzvlášť v Poprade
Aj v tomto kontexte som veľmi zvedavý, čo sa na Kisku ešte prevalí. Tipujem, že pozemkové mafiánske kšefty sú len začiatkom
Asi aj preto tá evidentná Kiskova nervozita pri čítaní vyhlásenia a aj preto tá obhajoba advokátom podsvetia, Lipšicom


