žeby výpis hovorov zo svojho telefónu, prípadne telefónov, ktoré v tom čase používal?
žeby výpis hovorov zo svojho telefónu, prípadne telefónov, ktoré v tom čase používal?
a je tá nahrávka k dispozícii? Pretože zatiaľ som nevidel, žeby ju niekto predložil,ale vám, modrohnedo-čiernym ovciam stačí, že to niekto povedal/napísal. Dokaz už nepýtate
to si mysleli aj o údajnom telefonáte Harabína so Sadikim a Lipšic nakoniec súd prehral, pretože nevedel dokázať, že rozhovor prebehol
Si si istý, že to nemože dokázať? Čo ak má výpis telefonátov zo svojho čísla za dané obdobie?
oprava: si ty len...
to len,aby sa niekto nechytal tejto chyby :DD
výborne sa bavím na tom,ako tunajší trolli obhajujú svojho anjela tým, že unisono nadávajú na Fica.
Najlepšia hláška bola, že talianska novinárka vyhlásila, že žiadne potvrdenie prokuratúry o tom, že sa daný rozhovor neudial, lebo:
Keď je v Taliansku vedené vyšetrovanie, nie je možné, aby prokuratúra robila vyhlásenia v tomto zmysle. A Vadalovci sú v Taliansku vyšetrovaní už dlhšiu dobu.”
Keďže pani novinátka tvrdila, že informáciu o tom, že Fico telefonoval s Vadalom má z vyhlásenia prokuratúry. Takže o tom, že rozhovor prebehol prokuratúra informovať može aj napriek vyšetrovaniu, ale potvrdiť opak nesmie práve preto, lebo prebieha vyšetrovanie???
Neviem,ale tomuto možu uveriť jedine platení bezmozgoví trolli
ale to, čo vyvádzal a stále vyvádza Kiska, neurobil ani jeden z nich. Kiska je totálna hanba...
nehovor. Vážne? Nechaj na Fica, aby to dokázal. Pochybujem, že by s tým vyšiel, keby to dokázať nemohol. To robí iba partička okolo Tódovej
doležité, že trolli majú o čom písať a Kiska sa može tváriť,ako mu podvodník Fico ubližuje...čo na tom, že po nejakej dobe sa ukáže, že to bol podvod,ako v prípade Harabína? Doležité je predsa, že teraz to poslúžilo, ako argument na oblbnutie hlup*ákov
To vieš, kedysi Lipšic vykrikoval, že Harabín telefonoval so Sadikim. Šermoval pri tom dokonca aj nejakým opisom rozhovoru. Evidentne premýšľal na rovnakej mentálnej úrovni,ako ty, a to že Harabín nemá šancu dokázať, že rozhovor neprebehol
Prišla však žaloba Harabína na Lipšica a Lipšic mal súdu predložiť nahrávku rozhovoru, na základe ktorého bol prepis urobený. Lipšic tú nahrávku dodnes nenašiel a súd prehral...
no nie je ten Kiska chudáčik?
On vždy na niekoho dopláca, vždy je poškodený niekým, kto mu chce len zle
Kiska bol poškodený už vtedy, keď založil v banke cudzí penzion, rozhodne bol poškodený, keď jeho firmy požičiavali za úžernícky úrok a rozhodne bol on hlavným poškodeným pri pozemkových prevodoch v Tatrách. O daňových deliktoch firmy KTAG ani nemá význam hovoriť. Veď tu je on a jeho brat jedinými skutočnými poškodenými. Oni sú predsa takí dobrúčki anjeli a vždy doplatia na niekoho, kto ich chce poškodiť
A ten hnusný Fico? To je priam antikrist. Veď on si dovoľuje takto verejne škodiť najväčšiemu dobrému anjelovi a druhému najväčšiemu filantropovi na svete, hneď po jeho najlepšom kamarátovi Sörösovi
Čo všetko si len navymýšľa, aby chudákovi anjelovi poškodil. Ako len dokáže poprekrucovať fakty a z vecí, pri ktorých bol anjelík náš jednoznačne poškodený, vyrába kauzy, v ktorých sa z neho snaží urobiť podvodníka. A nedokážu mu v tom zabrániť ani ťažko platení novinári...:(((((
o tomto snívate už 12 rokov a stále nič...žeby neschopnosť? Ani by som nepovedal, skor veľmi zlá skúsenosť obyvateľstva s vládami Dzurindu a Radičovej
tým chceš povedať, že Fica budú riešiť až tam budú tí "správni" ľudia? V preklade, až tam budú vaši ľudia?
To je tá vaša predstava spravodlivosti?
Zabudni. Švecová na Ústavnom súde určite nebude
čo z toho, čo o Kiskovi povedal je klamstvom? Vieš to aj upresniť,alebo iba klameš,ako Tódová?
ako sa može zamotať pri jasných prípadoch priživovania sa na verejných financiách,alebo pri Kiskových podvodoch?
Zamotávaš sa len ty pri svojej snahe brániť nebrániteľné
naštuduj si problematiku, ku ktorej sa vyjadruješ.Inak budeš za hlu*páka
no, zatiaľ si tu drístal len ty :DDD
štekáš možno ty a ten, kto ťa urobil. Ak nevieš slušne komunikovať, tak zistaň doma, v nore
Ak chceš o niekom písať to čo ty o Ficovi, musíš mať dokazy. Ak ich nemáš, potom to je ohováranie a to, ako povedal advokát Lipšic, trestný čin
Ak chceš tvrdiť, že Fico uteká na ÚS,aby sa ukryl, mal by si vedieť zdovodniť, ako sa tam ukryje a pred čím.
Ak na takúto otázku reaguješ, že nevieš, potom je to, čo tu píše tým štekotom, o ktorom sa zmieňuješ. Takže si takto krásne sám zo seba urobil som*ára. Zrejme si to uvedomuješ, čo dokazuje tvoja nervozita a útočnosť.
Mal by si menej opisovať Tódovú a viac premýšľať :DDD
Odporúčame