jedine Penta, ktorá skupuje 90% výtlačkov, ktoré sa potom snažia zadarmo rozdávať v nemocniciach, školách, na roznych školeniach a podobne. Takto potom umelo vytvárajú dojem, že je o ten plátok záujem
jedine Penta, ktorá skupuje 90% výtlačkov, ktoré sa potom snažia zadarmo rozdávať v nemocniciach, školách, na roznych školeniach a podobne. Takto potom umelo vytvárajú dojem, že je o ten plátok záujem
no nie je ten Kiska chudáčik?
On vždy na niekoho dopláca, vždy je poškodený niekým, kto mu chce len zle
Kiska bol poškodený už vtedy, keď založil v banke cudzí penzion, rozhodne bol poškodený, keď jeho firmy požičiavali za úžernícky úrok a rozhodne bol on hlavným poškodeným pri pozemkových prevodoch v Tatrách. O daňových deliktoch firmy KTAG ani nemá význam hovoriť. Veď tu je on a jeho brat jedinými skutočnými poškodenými. Oni sú predsa takí dobrúčki anjeli a vždy doplatia na niekoho, kto ich chce poškodiť
A ten hnusný Fico? To je priam antikrist. Veď on si dovoľuje takto verejne škodiť najväčšiemu dobrému anjelovi a druhému najväčšiemu filantropovi na svete, hneď po jeho najlepšom kamarátovi Sörösovi
Čo všetko si len navymýšľa, aby chudákovi anjelovi poškodil. Ako len dokáže poprekrucovať fakty a z vecí, pri ktorých bol anjelík náš jednoznačne poškodený, vyrába kauzy, v ktorých sa z neho snaží urobiť podvodníka. A nedokážu mu v tom zabrániť ani ťažko platení novinári...:(((((
no nie je ten Kiska chudáčik?
On vždy na niekoho dopláca, vždy je poškodený niekým, kto mu chce len zle
Kiska bol poškodený už vtedy, keď založil v banke cudzí penzion, rozhodne bol poškodený, keď jeho firmy požičiavali za úžernícky úrok a rozhodne bol on hlavným poškodeným pri pozemkových prevodoch v Tatrách. O daňových deliktoch firmy KTAG ani nemá význam hovoriť. Veď tu je on a jeho brat jedinými skutočnými poškodenými. Oni sú predsa takí dobrúčki anjeli a vždy doplatia na niekoho, kto ich chce poškodiť
A ten hnusný Fico? To je priam antikrist. Veď on si dovoľuje takto verejne škodiť najväčšiemu dobrému anjelovi a druhému najväčšiemu filantropovi na svete, hneď po jeho najlepšom kamarátovi Sörösovi
Čo všetko si len navymýšľa, aby chudákovi anjelovi poškodil. Ako len dokáže poprekrucovať fakty a z vecí, pri ktorých bol anjelík náš jednoznačne poškodený, vyrába kauzy, v ktorých sa z neho snaží urobiť podvodníka. A nedokážu mu v tom zabrániť ani ťažko platení novinári...:(((((
ako može iným otvárať oči ten,kto má tie svoje silne zlepené?
o akých slušných a čestných ľuďoch to hovoríš? Nebodaj to je po vzore talianskych mafiánov, ktorí sami seba označujú za ctihodných občanov?
omyl. Voliči sú len radi, že konečne spravodlivosť zasiahla aj zdanlivo nedotknuteľných
neodpovedal si na otázku, prečo by ho,ako sudcu ÚS nemohli vyšetrovať...alebo iba drístaš nez znalosti veci?
ak ste presvedčení, že berie úplatky, kradne a neviem, z čoho ho ešte obviňujete tak predsa musíte mať dokazy...či?
Neviem,ako ty, ale mne nestačia výkriky z tribúny od pošahancov typu Matovič, Stanke, alebo bývalých funkcionárov SZM Kramára a Kisku. Na to,aby som uveril, potrebujem dokazy. Tie som ale zatiaľ nevidel. Dokonca ani nik na neho nepodal trestné oznámenie
Vždy od vás počujeme iba prázdne reči na úrovni konšpirácií,ale žiadne dokazy
Čo sa týka pohlavných, ktorí vyhlasujú rozsudky, nemal by si takto o Tódovej, Smatanovi, Kordovi, Matovičovi a ďalších, ktorí tak radi plnia funkciu vyšetrovateľa, sudcu a kata v jednej osobe :DDD
a prečo by ho ako sudcu ÚS nemohli vyšetrovať? Vieš to vysvetliť?
nie si právne vzdelaný,ale to ti evidentne nebráni porovnávať Fica s podvodníkom Kiskom. Čítaš po sebe, čo píšeš,alebo iba naťukáš do klávesnice, čo ti momentálne napadne?
Čo sa týka najsilnejšej strany, mýliš si dojmy a pojmy. Najsilnejšia nie je tá, ktorá má vyše 50% podporu,ale tá, ktorá má podporu najsilnejšiu zo všetkých strán.
Takže znovu si mimo realitu. Chápem, že potrebujete relativizovať tie facky, ktoré v poslednej dobe dostávate,ale ku klamstvám by ste sa uchyľovať nemali. Presne na toto doplatil Kiska
čo je pre nich dvojnásobná hanba, lebo ešte nedávno o ňom básnili, aký to je anjel...
na Kisku evidentne má polícia dostatok dokazov. Máš dokazy aj na Fica?
najprv si poriadne naštuduj problematiku, ku ktorej sa ideš vyjadrovať,lebo takto dopadneš,ako Kiska, ktorý usvedčil sám seba
Čo myslíš, ku podvodu s daňami musíš iba falšovať faktúry? Chceš vari tvrdiť, že dávanie nákladov na vlastnú volebnú kampaň do nákladov vlastnej firmy, je v súlade s daňovými zákonmi?
Ku tebe sa nedostalo, že Kisku vyšetrujú aj kvoli neoprávneným vratkám DPH a za toto isté sedí Bašternák? Tak o akom vyšetrovaní iba Kisku to splietaš???
Zneužívaním funkcie bolo, keď sa Kiska z pozície prezidenta pýtal gen. prokurátora na stav vyšetrovania jeho firmy
máš to nejaké pomýlené. Za Kočnerom si pre pokyny chodil Sulík. To už je dávno doložené. Skús vymyslieť niečo nové :DDD
oni sa takto ukľudňujú, lebo predsa nemože byť, aby ich vyvolených superinteligentov mohol niekto takto vycvičiť a dokonca hroziť tým, že ich guru anjel može skončiť po zásluhe v base
To predsa nie je len tak. To je obrovská nespravodlivosť, lebo ich guru je predsa nedotknuteľný a vo všetkom, z čoho ho obviňujú bol on v skutočnosti tým najviac poškodeným. Počnúc úžerou, končiac Francovým pozemkom. Vždy bol poškodeným a nie vinníkom, ako sa to snaží o ňom rozširovať ten bubák Fico...
nemusíš sa takto otvorene priznávať :DD
jedno je týmto jasné. Sníčky Kisku o tom,bude zostavovať po budúcich voľbách novú vládu týmto definitívne padli. čo iste poteší Sulíka, ktorý v poslednej dobe bol riadne zúfalý z toho, že s ním sa na premiérsky post už nepočíta
Teraz jeho šance znovu stúpli
Na základe toho by mal Kiska popremýšľať, či v skutočnosti za tým trestným stíhaním nie je Sulík a jeho premiérske ambície :DD
prípadne tatkove inkvizítorske známosti
Odporúčame