myslíš tým Kisku a jeho kámošov s ktorými v Poprade okrádali ľudí o pozemky?
myslíš tým Kisku a jeho kámošov s ktorými v Poprade okrádali ľudí o pozemky?
nezúfaj,chlapče, nezúfaj. Aj na teba možno príde ;)
to je tvoj sposob, ako prejavuješ zúfalstvo?
Zaujíma ma, ako Kiska prišiel ku inžinerskemu titulu. Podľa úrovne reakcie na obvinenie konateľa jeho firmy, by som nepovedal, že jeho štúdium bolo anjelské...
Skor to vyzerá, že titul získal vďaka tatkovým kontaktom a vlastnej angažovanosti v SZM
takže Reuters, ktorá HS vyhlásila za najdoveryhodnejšie slovenské internetové médium sú takisto komunisti, mafiáni a primitívna lúza?
aby to nebolo,ako s prepisom hovoru Harabína so Sadikim
zase Fico? Čo vy budete robiť, až Fico už nebude v politike?
ak tí mladí budú takí kvalitní, ako nový primátor Bratislavy, tak potom Pánboh pomáhaj Slovensku...
ja ti neviem,ako ten starý dedko dokázal kedysi takmer položiť britské hospodárstvo a librou otriasť tak, že jej hodnota sa dodnes nedostala na vtedajšiu úroveň?
Čo myslíš? Jáááj, ty nemyslíš, ty iba trolluješ? Tak potom chápem tie výplody, ktoré tu uverejňuješ...
Malý príklad "investigatívnej" práce Denníka N:
Pred časom Denník N dal na wikipédiu informáciu, že majiteľ českej TV Barandov pán Soukup má v daňových rajoch firmy a účty, cez ktoré robil podvodné kšefty
Po čase český Deník N (úplnou náhodou majú toho istého majiteľa) vyšiel z informáciou, že pán Soukup má v daňových rajoch firmy a účty, cez ktoré vraj robí podvodné kšefty. Ako dokaz predložil aj Wikipédiu...
Otázka: kto je majiteľom Aktuality.sk a La Republica? Nemajú náhodou rovnakého majiteľa? Odkiaľ LaRepublika prišla na Ficov rozhovor s Vadalom, keď tamojšia prokuratúra to popiera?
Odkiaľ mala Tódová informáciu o spolupráci slovenskej vlády pri únose Vietnamca, keď ani nemeckí vyšetrovatelia s touto verziou v tom čase nepracovali? Vlastne sa na slovenskú stranu obrátili až po zverejnení týchto novinových článkov?
Nejde tu náhodou o bezprecedentný pokus o diskreditáciu slovenskej vlády cez médiá podobne, ako sa to deje pri vládach Poľska a Maďarska?
už iba čakám, kedy sa od Kisku a Lipšica dozvieme, že Kiska je v kauze KTAG poškodenou osobou, lebo konal v dobrej viere
Presne,ako to kuvikal pri kauze Francov pozemok...
poznal som učiteľa, ktorý vyštudoval Karlovú Univerzitu. Pritom v čase jeho štúdia jeho rodičia chovali po 3 svine a on po vyštudovaní učil na ZDŠ pracovné vyučovanie a aj v tom bol slabúčky
Kiska dostal Slovensko na úroveň Brazílie, kde skoro každého prezidenta po skončení mandátu obvinia a odsúdia za úplatky alebo podvody...
Od tak ostrieľaného podnikateľa, ktorý dokázal založiť v banke cudzí penzión, ktorý sa úspešne živil úžerou, ktorý skupoval pozemky podvodne vydržané ľuďmi blízkymi popradskej mafii, a ktovie čo ešte sa o ňom dozvieme, som čakal omnoho fundovanejšiu obranu
Pritom na obvinenie nereagoval okamžite, ale až po 3 dňoch. To Mazákovi, Bútorovi a spol. ani 3 dni nestačili na to,aby dali dohromady lepšiu obranu, než to, čo predviedol na tej tlačovke Kiska?
Vari si skutočne myslia, že ľudia im zožerú to ich LEBOFICO?
Od človeka s vysokou školou by som čakal omnoho inteligentnejšiu reakciu. Jedine, že ten jeho titul získal, ako Tódová, ktorá ako literatúru, z ktorej čerpala uviedla články SMEtiska...
a ty sa nezmožeš na nič inteligentnejšie, ako na Aziatov? Skús si naštudovať do akej skupiny národov patria Európania a zistíš, aké deb*iliny tu píšeš
no vidíš, ale niekto, kto je rovnaký, ako Bašternák ti nevadí... Takže ak si prenajmeš byt a časom sa zistí, že majiteľ bytu je vrah, budeš aj jeho spoluvinníkom???
ak súhlasíš ty, bokombrada, tak to iste bude tak. Veď sa ti to každý deň sníva, tak to predsa nemože byť inak :DDD
nejaký si si istý, že bude nová prezidentka. Čo,ak to bude prezident? Čo ak to bude prezident, ktorý bude z opačného pólu, než Kiska a Čaputová?
ak si spomenieme, ako pred rokom počítali médiá účasť na námestíčkových mejdanoch slušne zmagorenej mládeže nebol by som prekvapený, keby reálna účasť bola polovičná
Odporúčame