oprava: podľa predstáv Smatanu a spol.
ešte, že tu tú suprovú Európu máme, veď kto by nám tu chodil vysvetľovať, ako vyšetrovať vraždy, keby nebolo europoslancov?
Čo na tom, že tá slávna Európa niekoľko desaťročí nedokázala vyšetriť vraždu Olofa Palmeho a ten bol určite omnoho významnejšou persónou, než Kuciak
O posobení mafií v Taliansku, Nemecku, Francúzsku,... ani nemá cenu hovoriť...
ak by to bolo podľa predstáv, tak by sme už skutočne nemohli ani slobodne rozprávať. Na FB to už pomaly realitou
nehovor, a vieš to aj dokázať, alebo iba naprázdno mlátiš do klávesnice?
Len aby to nedopadlo podobne, ako s údajným rozhovorom Harabína so Sadikim. Vtedy Lipšic dokonca argumentoval nejakým opisom tohto rozhovoru, čím chcel dokázať, že sa ten rozhovor udial
Na súde nakoniec slávny advokát JUDr. Lipšic nebol schopný žiadnu nahrávku predložiť a tak súd prehral
Hnusné na tom je, že tieto sv*instvá poslúžia účelu a pravdu sa verejnosť dozvie oveľa neskor, keď už to nie je aktuálne. Aj na toto by mal náš Zákonník pamätať
Mistríka s Čaputovou len treba nechať voľne rozprávať a sami sa postarajú, že ich budeš voliť iba ty, SaS a PS
Kiska ešte týžden po vražde veselo lyžoval v Alpách a nik ani netušil kde je a čo robí a odrazu aký záujem o ročné výročie vraždy...
Matovič si pripomínal výročie svojho míľniku?
aký si odrazu starostlivý. Viac by si sa mal starať o Kisku. Ten má viac problémov a reálne mu hrozí Leopoldov
no, ak to povedal Kollár, tak to predsa musí byť pravda. Veď o mafiánoch niečo vie,že? A dokonca rovno z prvej ruky :DDDD
ty si nejaký odborník. Nerobíš ty náhodou Kiskovi poradcu?
zaujímavé, že pred kampaňou mu prišli peniaze z Talianska. Nikdy nevysvetlil od koho a za čo
nehovor, a ty to ako vieš? Vari ti Kočner hlásil, kedy vraždu objednal? A dokonca si bol aj pri Ficovom hrkútaní?
Alebo sa ti to všetko iba prisnilo? :DDDD
toto si on postráži, neboj, ale s tými obavami o život by som aj súhlasil
odrazu od neho dávajú ruky preč a ešte pred nedávnom ho div nie velebili. Čaputovej PS s ním dokonca chcelo kandidovať v parlamentných voľbách
Sú to ale charaktery, tí opozičníci. Ak sa pri tebe dá priživiť, si kamarát nad všetkých kamarátov, ale ak nastane problém, vtedy ťa už nepoznám :DDD
a samozrejme, žiadny dokaz nie potrebný..-
no ty si mi ale inteligentoš. To ste tam všetci takí? :DDD
Zaujímavé je, že akurát v čase kedy polícia dokončuje vyšetrovanie Kiskovej KTAG, kedy sa ukazuje, že za všetkým je anjelik milovaný, sa odrazu začne vyťahovať nejaký hovor medzi Ficom a Vadalom a Fico je spojovaný s talianskou mafiou
Najzaujímavejšie na tom je, že toto úplnou náhodou prichádza z Talianska. A samozrejme, náhodou je aj to, že pred prezidentskými voľbami, v ktorých kandidoval Kiska, prišli na jeho firmy peniaze práve z toho istého Talianska
Zaujímavá náhodička...
Žeby sme sa nakoniec po nejakom čase dozvedeli o nejakom prepojení Kisku na taliansku mafiu, ako sme sa časom dozvedeli o jeho daňových podvodoch, úžere a pozemkových kšeftoch s mafiánskym pozadím...
dokazy, trolle, dokazy
Podobne tá vaša falanga na podnet Lipšica vyhúkovala o telefonáte medzi Harabínom a Sadikim. Dokonca mávali aj nejakým výpisom z toho hovoru
Potom, na súde, nebol slávny advokát JUDr. Lipšic schopný ten odposluch telefonátu predložiť a nakoniec súd prehral. To však vašej falange nevadí v tom,aby ste to omieľali aj teraz, pri volebnej kampani...
A po vzore Goebelsa, že stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou, podobnú kauzu vyťahujete aj teraz pri Ficovi
a ja som ti písal, že toto je iba gamblerov tvojho rangu. My ostatní nemáme voľby,ako prostriedok na gamblerstvo
Odporúčame