Lépe když nám mudrc spílá,
než od blbce slůvka milá! ;-P
Lépe když nám mudrc spílá,
než od blbce slůvka milá! ;-P
No len by sa odvážil! Ona i jej brachovci by ho tak "obohatili", že by na to do smrti nezabudol. :-DDD
A zrejme si nečítal ani príspevok, na ktorý reaguješ, inak by si nepísal svoje chmuľoviny o tom, čo v ňom nie je. ;-P
No vy dvaja "mozgoví atléti" ste sa asi dlho hľadali! :-DDD ...si myslíte, že keď ste si tie VUML-ácke skriptá o socialistickom internacionalizme, z ktorých tu trúsite tie svoje "múdra" o kultúre jednotlivých štátov, prebalili do modrého obalu, že ste pravičiari? Na vás dvoch je vidno, že blbosť už nie je výsadou len nejakých zaostalých osadníkov ale úspešne si razí cestu aj do najvyšších "intelektuálnych kruhov". ;-P
Teba si mal Rath zobrať za obhajcu a dnes by bol "za vodou". :-DDD
Hm... som počul, že na Antolskej je od utorka zima. Ale že až takáto, to som netušil. ;-7
Toto si musel dlho nacvičovať alebo je to jednoducho len výsledok tvojho talentu a zažívacieho traktu? ;-7
A ty tu ktorému "bedárovi" zo "slovenskej" pravice robíš poskoka? ;-P
To, čo píšeš, je pre mentálnu výbavu bezdomovca od modrej lagúny moc "vysoká kombinácia". ;-)))
Snívaj ďalej. ;-) Len sa tu potom koncom marca nepríď sťažovať! ;-P
S tým IQ vyšším ako 50 (to číslo sú "kvalifikované" odhady tvojich spolusektárov od vyschnutej modrej lagúny na adresu voličov SMER-u v tunajších i SME-tiarskych diskusiách!) by som sa na tvojom mieste až tak nevychvaľoval, junáčik. ;-P
Ešte sa tu od "pravoverných" z vyschnutej modrej lagúny dozvieme aj, že:
Fico je zodpovedný za to, že obvinili, na smrť odsúdili a popravili Krista.
Kaliňák je zodpovedný za to, že Noe sa plavil so svojou archou bez platnej STK-čky.
Počiatek je zodpovedný za to, že Babylonskú vežu stavali bez platného stavebného povolenia.
Glváč je zodpovedný za to, že naša PVO nezabránila preniknutiu Tunguzského meteoritu do vzdušného priestoru zeme.
Kokoško, pracuješ so starým manuálom! ...a tvoji "chlebodárci" ti to pri výplate zrátajú. ;-7
Murko ty platíš dane "súmračníkom"? Vari len nie z tej podpory od úradu práce, kam ťa mamka zaevidovali hneď ako si dokončil 6. triedu? ;-7
Cez sviatky sa "novinárom" asi nechce robiť. Tak komu by tam rozprával? ;-)))
Odporúčame