Aspoň si prečítaj, čo sem pastuješ, lebo zatiaľ vyzeráš ako šašo z donútenia. ;-7
Aspoň si prečítaj, čo sem pastuješ, lebo zatiaľ vyzeráš ako šašo z donútenia. ;-7
Nebudete vy dvaja uvrešťanci z tých "mimovládok", ktorým ico odkázal, že už nedostanú ani cent dotácií? ;-P
Hm... O akých kvótach sa, podľa teba, hlasovalo v Europarlamente? :-O
Muro, ak je pravdou, že Boh stvoril človeka na svoj obraz, tak po prečítaní tohto komentu sa začínam obávať, že tvoj "stvoriteľ" bol buď obyčajný babrák alebo perfídny darebák. ;-7
Douč sa históriu, v tom kraji pôsobil ako dušpastier Tiso. Choď sa pozrieť na budovu fary v Bánovciach, spýtaj sa kto tam odhaľoval jeho pamätnú dosku a potom sa tu ozývaj. ;-P
Neklam, veď všetky tvoje doterajšie príspevky svedčia o úplnom opaku! ;-7
Aha, takže keď mešťanosta pohrozil, že urobí poriadky, tak sa "škola" friško dištancuje. To si tým chcel povedať? ;-7
...sa nejak vyznáš! Absolvoval si výcvik na Západnej Ukrajine? ;-7
A možno, že to robia bývalí členovia ZČSSP, ktorí sa kajajú a týmto spôsobom chcú odčiniť "hriechy" svojej mladosti. Skús sa spýtať svojho otca alebo starého otca, salónne banderovča. ;-P
On ho už má a ostatní (čo mu uverili) nech sa starajú o seba, tak ako sa on postaral. ;-7
Takýchto "analytikov" nakupujem na Žilinskej po 10 a na Miletičke viazaničku dokonca len po 5 centov. ;-P
To už menším debilom by si nemohol robiť reklamu, nešťastníku marietálský? :-DDD
Hm... Pokiaľ sa len medzi zlodejmi pohybuješ, tak inak rozumieť nemôžeš. ;-P
Aj s ňou veľmi rýchlo skončil. Akurát ty si sa rozbehol ako opreteky, aby si "tam" (ani si nevedel kde) bol prvý. A teraz keď si zablúdil, tak je na vine Fico? ;-P
Kaplan myslí?! :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
To si tento Pezlárov najpilnejší učeň už nepamätá. ;-7
Hm... Čo keby si začal od seba? ;-P
Čo sa čúliš evita? On píše asi o sebe a svojich pajtášoch. Alebo aj Ty patríš k nim - si od krvi a preto sa Ťa to dotklo? :-O
Odporúčame