Tým opakovaním trollovských klišé o postkomunizme, rusofilstve a šovinistickým kádrovaním diskutérok si dvíhaš len honorár alebo aj tú fusaklu v rozkroku, kolotočárníku? ;-7
Tým opakovaním trollovských klišé o postkomunizme, rusofilstve a šovinistickým kádrovaním diskutérok si dvíhaš len honorár alebo aj tú fusaklu v rozkroku, kolotočárníku? ;-7
Nerozdrapuj sa tu kolotočárníku, nie si v krčme a nerozprávaš sa so seberovným! ;-7
Džony, ty si kúzelník, či diabol sám, keď si uhádol, že ten "dedko" je komunista (Alebo sa ti legitimoval?) a že verí kecom PodVodcu (Ale iba!) v telke? :-O A koľko, že to máš rokov, šuhajko, keď svojich zákazníkov dokážeš len tak "spakruky" označiť za dedkov a babky? ;-7 Počul som, že mladým dokáže byť každé teľa. Aj to najsprostejšie! A teraz - pri čítaní tohto blogu, som sa o tom presvedčil. ;-P
Máš pravdu Džony - nestačí byť len blbý, ale ešte sa s tým treba vedieť aj pochváliť. ;-P
On môže - on je "pán", prepytujem, bloger. :-DDD
Nie, iba jedno tamagoči zabudnuté v osade po predvolebnom mítingu. :-DDD
Ten má hrošiu kožu hlavne na rozume! ;-7
Aj takého hluchého? ;-)))
To s vážnym xichtom táral toť nedávno a rovno na kameru aj Kažigraf! ;-7
Tie spotrebné dane nastavil ešte ten "pravicový" ekonomický "génius" Mikloš, keď predložil parlamentu svoj prvý štátny rozpočet a tam ho s ním vysmiali aj "vlastní" poslanci. Aby zaplátal diery v rozpočte nechal narýchlo zdvihnúť spotrebné dane na PHM o 50 %. ;-P To samozrejme neospravedlňuje týchto "sociálne", prepytujem, "mysliacich i cítiacich", že túto do neba zvúcu zlodejinu, ktorá nemá v okolitých krajinách páru, do dnešného dňa neodstránili! ;-(
Kameň mudrcov sme síce nevynašli, ale hlupákmi je svet doslova vydláždený. ;-P
Toto si musel dlho nacvičovať alebo je to jednoducho len talent od Boha? :-O
Nezávidí, len sa chcel pochváliť so svojou babkou. ;-)))
Máš pravdu synečku. V tomto blogu je argumentov jak... v plnom budári! Aj takej "kvality"!!! ;-P
Skôr si obhrýza nechty, lebo už mu ani v stupavskej krčme nechcú naliať. ;-)))
Ďalšia "modelka", čo sa nechala "pravičiarom" nahovoriť na uťahovanie opasku a teraz zo svojej bulímie obviňuje nejakého Fica. ;-7
Odporúčame