O akej správe to furt blúzniš a pritom tu pastuješ nepodarenú "grafiku" od nejakého marietálskeho "hekra"? ;-7
O akej správe to furt blúzniš a pritom tu pastuješ nepodarenú "grafiku" od nejakého marietálskeho "hekra"? ;-7
Keď sa z 2 nezávislých zdrojov potvrdí existencia Červenej čiapočky a jej účasť vo vedení NWO so 7 trpaslíkmi. ;-P
Zato ty a tebe podobní tu vrieskate ako predčasne odstavení. ;-P
No a podľa ktorej teda "spadlo"? Daj číslo a link. Alebo len papuľou plieskaš? ;-P
Daj si tie príspevky najprv preložiť nejakému Slovákovi, kým ich sem pastneš. Nespoliehaj sa len na "translator", trúlelku, lebo potom vypadáš jak ozajstný debil. ;-P
Čo je, ten tretí "komandír" sa vám scápal "pod obraz" ešte pred fotením? ;-P
S Pytagorovou vetou naňho nechoď. Kongres ju ešte neratifikoval lebo odporuje "božím zákonom". God bless America! ;-)))
On a názory? To by mu strach, že nebude mať ako hypotéku splatiť, nedovolil! :-DDD
Hm... Chceš povedať, že to celé naplánovali v CNN? :-O Nebuď lakomý, daj link. ;-P Alebo tu len papuľou plieskaš? ;-7
Už len čakám, kedy si "vyšetrovatelia" konečne prizvú k spolupráci aj odborový zväz pracovníčok a pracovníkov najstaršieho remesla. ;-(
To mu budeš zbytočne písať, keď to "expert" nemá v manuále, tak to nemôže byť pravda! ;-)
Goebels musí závisťou blednúť. Nie že 100-krát opakovaná lož sa stáva pravdou, ale (vďaka takýmto "užitočným" idiotom) už ani 100-krát opakovaná pravda nie je pravdou! ;-7
No a teraz si predstav, že indivíduá s takýmto "myslením", ako hento, na čo reaguješ, sa donedávna potĺkali "po dvore". Po vyhadzove sa ich ujali "demokrati" a vytvorili im trafiku - CEPI. Ale "na dvore" (a nie len na Kutuzovovej!) to vraj ešte furt nie je od nich "vyderatizované" - ešte aj dnes sa tam takéto úkazy (za "ťažké prachy") potĺkajú a pre "rozum" si chodia do CEPI.
Skôr to bola zamotaná reholúcia. Šak sa pozri, koľkí sa tomu rehocú ešte aj teraz, keď majú prázdne kešene.
A teba tu kto zanechal takto bez vlastného názoru, chudátenko? ;-7
Mýliš sa. Jeho diagnózami sú:
lenivosť,
blbosť,
podlosť
a
drzosť.
Jeho obživou je špicľovanie a príživovanie sa na rodine.
Vytiahni si brvno z oka tragač - na Zochovej v 50. a 60. rokoch nedostávali byty disidenti! ;-P
To de sas tak zrichtovau, čovječe neščastný? Vypádáš konc jak trúlelek! Byus zas koledovat u strýčka Maceja a dali ti líznut trošku víc teho jejích scenolezu? ;-7
Odporúčame