To sa chváliš alebo sťažuješ. Ak to druhé, tak sa s dôverou obráť na "centrálu", nech ti ho buď prehĺbia alebo vymenia. ;-P
To sa chváliš alebo sťažuješ. Ak to druhé, tak sa s dôverou obráť na "centrálu", nech ti ho buď prehĺbia alebo vymenia. ;-P
Nemá kam, keď má hlavu i sud plné modrých kalerábov. :-DDD
Dôchodcom to zaplo už skôr ako tebe, "Kaplanovi" a vám podobným - tí už dávno za to "poďakovali" Dzurindovi, Miklošovi i Kaníkovi. ;-P
No to sa ti "kaplán" Pali pekne poďakujú. Máš po Fidorke!!! :-DDD
Iniciatívne, aktívne a s kritickou náročnosťou. On - náš Pavka (skoro) Marietálsky richtár, inak ani nevie. :-DDD
Kukňi do zrkadua a jedného takého mamlasa uvidzíš! ;-P
Teba asi prebrali KDH-áci spolu s inventárom na Žabotovej, Pavko. Píšeš jak pilný Šalgovičov učeň! ;-7 Modrý Pavka Korčagin je už, fakt, na smiech! :-DDD
Byť blbcom je smola, inokedy naopak šťastie ale väčšinou len údel. Iba ty - Pavka, sa nás (pomaly už) denne, priam s bolševickou neústupnosťou, snažíš presviedčať, že to môže byť aj poslanie. :-DDD
Myslíš tieto "Kaplanove" a Luteránove blogy? ;-)))
Dosť skoro sa pýtaš. Doteraz ti nechýbal? ;-7
Takže "opozičníci" sa konečne vybudili k akcii a oznamujú voličom, čo pre nich robili robia a budú robiť. ;-7
Nepreháňaj Varga, smrad nemôže triafať, môže iba obťažovať. ;-7 Ale ako sa vraví: Takým ako ty - chudobným duchom, žiadna almužna nepomôže. ;-P
Jasné, dnes sa každý, čo bol zabásnutý za príživníctvo alebo neplatenie alimentov, pasuje za bojovníka proti totalite. ;-P
Pamätlivý onoho (staro)biblického: „Koho Pán Boh miluje, toho krížom navštevuje!“, mi po prečítaní tohto blogu nezišlo na um nič iné ako obrátiť svoj zrak k nebu s jedinou otázkou: Čo také, Tebe milé, sa nám, ó Pane, podarilo spáchať, že si nás až takýmto krížom, čo krížom, priam dvojkrížom, obdarovať ráčil? ;-7 To je zaujímavé, ako niektorí grafomani dokážu aj výsledok (evidentne zlého!) trávenia vydávať za výsledok myslenia. ;-(
Tu sa budeš zbytočne čudovať! To sa choď pýtať tých, čo ťa sem poslali nepripraveného. ;-P
Ešte to tak... On musí mať noty spoza mláky! ;-)))
Múdry, uvážlivý a tolerantný človek nezávidí blbším a nepohŕda silnejšími. ;-P A prezradím ti ešte jedno tajomstvo: Blbnutie je pre múdreho najlacnejší spôsob relaxu! Skús to a uvidíš, že blbnúť je najlahšia vec na svete - my múdri to dokážeme hravo napodobniť a vám stačí, ak zostanete sami sebou. :-DDD
No počkaj, ty babrák, ty dostaneš na nástupe pucung o vášho politruka rekuhintama, že nečítaš pozorne jeho usmernenia! ;-P
Nemusíš sa mi vtierať do priazne, trollíku. Ja si objekty výskumu vyberám sám. ;-P
Odporúčame