...a vďaka tomu nemuseli rodičia takýchto hníd chodiť po žobraní. ;-P
...a vďaka tomu nemuseli rodičia takýchto hníd chodiť po žobraní. ;-P
Do prírody sa ty, synečku nenavážaj! Keď máš nejaké mindráky, obráť sa na svojich autorov. ;-P
...a dnes ti musí stačiť sociálna podpora. ;-P Boli časy boli...
Smrť je zlá.
To aj bohovia uznali.
Veď keby krásna bola,
tiež by umierali.
(Sapfó)
...si myslíš, že iba ty tu môžeš citovať? ;-P
Daj pozor, aby ťa z tých "ficovských" štatistík "nekleplo! ;-)
Čo už majú tí chudáci robiť, keď štránky, voda i plyn zdraželi? ;-P
Hm... Že by súdružská (konštruktívna) kritika? :-O
Máš pravdu - u "nás" v NATO sa to tak robí! ;-) Ale čakať takéto civilizované správanie od zaostalých nedemokratov... ;-P
Napríklad červený Fúrik, čierny Ringel etc... ;-P
No jasné, americkí teroristi žijú večne! :-DDD
Ako môžeš stratiť niečo, čo si nikdy nemal, tragač? :-O Vysvetli! ;-P
Pýtaj sa v ČTK, tí priniesli túto neúplnú informáciu. ;-P
Ráno môžete ísť sfackať toho snehulika, čo vám foter postavil. ;-P
Nepreháňaj, ty chválenkár, nie si žiadna súčasť ale iba súčiastka! ;-P Dúfam, že aj to potešenie si si robil zásadne iba pravou rukou. ;-7
Nebyť takýchto blbcov, ani by sme netušili akí sme múdri! Takže je dobré ak ich admin nechá žiť. ;-)))
Odporúčame