No idem mu tam poklepať po ramene, aby zas hneď skraja mesiaca nepreslopal celú podporu od brata. :-DDD
No idem mu tam poklepať po ramene, aby zas hneď skraja mesiaca nepreslopal celú podporu od brata. :-DDD
Džony pýtaš sa: "Ak sa ozve zopár ľudí, rétorikou ako jeden a neozve sa 2100, čo z toho vyplýva ?!"
A ja ti na to odpovedám: Iba toľko, že iba zopár ľuďom (podľa tvojich "podprahových" fabulácií iba jednému!) stoja tvoje táraniny za reč a väčšine sú ukradnuté. ;-P
Ty a optimista? Nežartuj Džony! Iba ak s prasknutým žlčovodom. ;-7
No to píše tá pravá! ;-(
Nepreháňaj! Blbec a pomýliť sa?! To si už kde počul? ;-)))
To bolo skôr medzi parohy, keď až tak vystrája! :-DDD
Veru, veru... Smej sa, kým je čas! ;-P
Džony, dúfam, že sa nechystáš vyvraždiť svojich predkov, aby si sa zbavil dedičstva komunizmu. ;-7
Jedno staré cigánske príslovie vraví: Neľutuj žobráka, chudáka, ani darebáka! Nevieš na čo ich Pán Boh stvoril. ;-)))
To sa tragač zas v krčme chválil? ;-7
Lož má krátke nohy a blbosť dlhé krídla. Takže, čím blbšia lož, tým ďalej doletí! ;-7
A čo už má chudáčisko robiť? Keby nepredvádzal tieto svoje duchovné polúcie, tak po ňom ani pes nebrechne. :-DDD
Džony, to by si už v tvojom veku mal vedieť, že smrad netriafa ale obťažuje! ;-7
No zatiaľ tu samohonenie predvádzaš iba ty, Džony. ;-P
S blbcom na čele do prdele vesele!
Pod vlajkou blbosti, vpred k víťazstvu nad zdravým rozumom!
S blbosťou najvyššie zájdeš!
Múdrejší ustúpi, blbec postúpi!
Blbosť víťazí!
Len mu daj Džony! Ideš na to správne - nestačí byť len blbý, ale sa s tým treba vedieť aj náležite pochváliť. S blbosťou na večné časy a nikdy inak! :-DDD
...v žlči kúpavala (alt.: žlčou nadájala),
žihľavovým povojníčkom
bola povíjala. ;-(
No tebe zrejme nie, ty si v ňom voľkáš zakutaný až po rypák. ;-7
Tie manuály by vám mali dávať vo forme komixov, lebo v čistom texte sa evidentne strácaš, trollenku. ;-7
Nabudúce, keď ťa zas napadne nejaká myšlienka, tak radšej volaj 158-ku. ;-P
Odporúčame