Hm... Marián Andel - bývalý lektor M-L a MRH na ROH-áckej "akadémii" v Sládkovičove, po zamotanom prevrate prevrátil kabát a zakladal/obnovoval SNS (t.j. z angažovaného komunistu-internacionalistu sa "šmahom ruky" stal oduševnelý rodoľub-nacionalista!), je už dôchodca? :-O No "Kaplánko" máš ty ale vzory a kamošov, len čo je pravda! :-DDD Dúfam, že tomuto "seniorovi" jeho zaslúžený dôchodok nezávidíš! ;-)))

