Toto sa nedá počať, preto sa to nemohlo ani narodiť. A hádam sa ani vymodliť takýto úkaz nedá! To musí byť rovno trest Boží alebo nezlikvidovaný výsledok omylu pri klonovaní!
Toto sa nedá počať, preto sa to nemohlo ani narodiť. A hádam sa ani vymodliť takýto úkaz nedá! To musí byť rovno trest Boží alebo nezlikvidovaný výsledok omylu pri klonovaní!
Škoda, že nikoho ešte nenapadlo zorganizovať "súťaž" Česko a Slovensko hľadá superblba. Bol by si zaručene druhý! ;-7
Takto vážne prednesená blbosť môže dokonca vyzerať ako dôvod na zamyslenie sa! ;-7
Nemusíš závidieť Džony, ani jedno ani druhé. ;-P
Ty sa radšej priznaj Džony, že iba žartuješ, lebo ak tieto písačky myslíš vážne, tak si zrelý na kazajku. Aby si si aj fyzicky neublížil! ;-7
Čo ty vieš o hanbe, ty konjukturalistický príštipkár - propagandista ženijnej roty a neúspešný kandidát na spoluprácu? ;-7
Uvedomujem a preto im v tom, na rozdiel od teba, nepomáham. ;-P
Keď ti je tak ľúto, tak môžeš voliť Komunistickú stranu. ;-P
Duleba je vyjašený, lebo sa mu ohlásil audit na efektivitu využitia dotácií. ;-)))
Všetky "aliasy" onemeli od strachu, že umrú od hladu. :-DDD
Z práčky špinavých peňazí! ;-7
Fanfar ňebúďet, Saša paťerjal garmóšku! ;-)))
Hm... Ak ti k šťastiu stačí len to, aby niekto "hore" naštval Putina, tak stále platí: "Aj ľudská hlúposť je hybnou silou dejín."! ;-P
To je zaujímavé, ako niektorí dokážu aj výsledok (evidentne zlého!) trávenia vydávať za výsledok myslenia. ;-7
No a ako vy - debokrati, nazývate nepresvedčených obdivovateľov? ;-P
Jáj... takže z kapustných listov si taký zdutý, ušiačik? :-DDD
Hm... Ani tam si sa nedokázal "prepracovať"? :-O Manták mantácky! ;-(
Máš recht - žiadny blbec nie je natoľko blbý, aby priznal, že je blbý. Pud sebazáchovy jednoducho nepustí. ;-P
Nechváľ sa, nič by si nevedel, keby si sem nenazeral! ;-P
Arwen, nečuduj sa, lebo múdrosť síce prichádza s vekom ale blbosť.. tá je vrodená. ;-)))
Odporúčame