No keď si pleteiš vládu s ekonomikou, tak mi je už jasné odkiaľ čerpáš tie svoje "múdra", čo tu tak hojne rozsievaš. ;-P
No keď si pleteiš vládu s ekonomikou, tak mi je už jasné odkiaľ čerpáš tie svoje "múdra", čo tu tak hojne rozsievaš. ;-P
Máš po ťažkej šichte na Panónskej v Petržalke, že ti hentaké piktogramy po "rozume" ešte furt chodia? ;-7
Rodičia na to nemali čas lebo budovali a bránili... A on má z toho ich zanedbávania traumu do dnešného dňa.
Milan, skús sa obrátiť na Katedru východoázijských štúdií FiF UK (alebo stačí si kliknúť na ich publikácie) a možno sa dozvieš niečo aj o "pozadí" toho údajného úspechu. ;-)
Aj SRN je v NATO. Tak potom nám istotne vysvetlíš: Na čo je tam Okupačná správa USA?
Grécko, India, Vietnam, Kongo, Angola, celá Stredná a Južná Amerika, Alžírsko, Irán, Egypt, Indonézia, Laos, Kambodža, Rodézia, JAR, ... chceš ešte viac dôkazov? Prečítaj si skutočne vedecké publikácie o maďarskej "revolúcii" v 1956. roku a budeš možno aj oči vyvaľovať, kto sa v nej najviac a aj prečo angažoval. A len tak na okraj, koľko rokov si mal v ´68.? Ja napríklad 15 a keďže som povahu a schopnosti "súdruha" Dubčeka poznal z rozprávania svojich rodičov, ktorí sa s ním v rokoch 1950 až 1953 pracovne i osobne stretávali, čosi som už vtedy začal "chápať".
...sa Ti čudujem, že na propagáciu "myšlienok" toho krivého akciového "zázraku" vôbec derieš klávesnicu. ;-7
Neblázni!!! Ty sa chceš hádať a nebodaj ešte aj pobiť s blbcom? :-O Však to by si poprel všetko, čo si si tu (na tomto fóre) svojimi múdrymi blogmi i komentámi vybudoval. To všetko ti stojí za tú chvíľku rozkoše nakopať tohto gardového (priam profesionálneho!) blbca do p*dele? ;-)
Človeče, Jano... Citovať z vlastného chorobopisu?! :-O K čomu sa ešte uchýliš, aby si získal pozornosť publika? ;-(
A to, prepytujem, IQ si mal v Celziových, či Fehrenheitových stupňoch, alebo len v takých obyčajných "slovenských" - stupňoch alkoholu v krvi? ;-P
No tých 1 000 znakov mu asi nestačí, tak ťa radšej nechá hádať. ;-P
Janči, že si ty zase podľahoľ mámeniu "civilizácie" a od nejakého spoľahlivého šmejda si si na "úžasne výhodné splátky" kúpil zázračnú virguľu na meranie IQ, ktorú tu teraz predvádzaš? :=DDD
No v prvom rade by si sa mal zobudiť ty, lebo podľa tvojich tunajších reakcií si zaspal niekde medzi 19. a 20. storočím. Začať môžeš tým, že sira Livingstona vymeníš za iných autorov. ;-P
Druhý pilier "nesype" tak prídu žobrať na prilepšenie k dôchodku od bohatých Slovákov? ;-P
...si ešte nepočula o jednotke Edellweiss? ;-)
No že si veľký ... (chudák) to tu dokazuješ neustále. ;-7
Odporúčame