Ty si už aspoň počul o tom, čo je to koncert? ;-7
Ty si už aspoň počul o tom, čo je to koncert? ;-7
On si myslí, že keď mu "sponzori" stiahli oponu na zdravom rozume, tak je oponent. ;-7
No vidíš a dnes sa tomu hovorí expresný príplatok. ...či?! ;-P
Hm.. Tak to bola tá diskriminácia - že ťa ani k bacharom nevzali? ;-7
Zbytočne sa namáhaš - to je preňho privysoké. Asi ako pre opicu klavír. ;-)))
Typický slovenský vidlák - zahraničný "senzus" mu pripadá onakvejší ako ten domáci. :=DDD
Ešte, že si ho pochopil ty s tým tvojim zelenomodrým závitom od policajnej brigadírky. ;-P
Jasné, že nie všetci, ale iba tí čo chceli emigrovať. :=DDD
To o tých červených ti nahovorili tvoj autori, aby ospravedlnili svoju neschopnosť zarobiť na poriadnu dovolenku bez príspevku z ROH? ;-P
Ty vieš čo je to rodina? :-O A dkedy? ;-P
Popros admina nech ťa zablokuje aj na dlhšie ako "len" 1 rok a máš po starostich. ;-P
...sa divím, že taká rozhľadená ekonómka môže napísať takúto hlúposť o predaji družstevných bytov. :-(
A kto by ťa živil, keby nebolo takých "boľševikov" ako autor? Tuleňorukí "demokrati" tvojho typu asi ťažko! ;-P
Už sa tu toľko nevychvaľuj, že ťa babka/dedko namiesto do pieskoviska vodili na Pasienky. ;-(
Vy Češi ste niekedy niekoho živili? A čím prosím ťa? Snáď iba ak takýmito blbými táraninami, čo tu predvádzaš, ty kolotočárníku. ;-( 20 rokov vás živili Sudetskí Nemci, Moravania, Slováci, Maďari, Poliaci a Rusíni, ktorých ste bezočivo okrádali pod prísľubom vybudovania spoločnej vlasti. A keď sa na obzore objavil germánsky nepriateľ, tak ste bez boja pustili do gatí, na všetkých ste sa zvysoka vykašľali a pelešili ste sa v protektoráte s nacistami. ;-P
He, he... jasné, že ty nič netvrdíš, ty predsa "len cituješ" zo správy šéfa FRANCÚZSKEJ rozviedky prerokovávanej v dolnej komore FRANCÚZSKEHO parlamentu. Ktorá (podľa tvojho "citátu") bola v ANGLIČTINE. Asi aby jej páni poslanci lepšie rozumeli. Či...?! ;-7 ...sa tu prestaň zhadzovať a choď sa prichystať na odvod do vašej hrdinskej armády, ktorá namiesto toho aby bránila územie štátu, ktorý ju živil, radšej okupantov vítala, potom s nimi aktívne spolupracovala a keď sa "karta obrátila", tak ich (s pomocou nových "přátel") teatrálne vyprevádzala - ako napríklad v 1938. vítanie Wehrmachtu a v 1946. vyháňanie nemeckých civilov, v 1968. vítanie "príslušníkov bratských armád Varšavskej zmluvy" a v 1990. vyháňanie "Rusov", a teraz v 2015. vítanie čisto americkej vojenskej kolóny, ktorej príslušníci sú dislokovaní v Bavorsku na základe Postupimskej dohody, ako Americká okupačná správa Nemecka! :=DDD
Tou skratkou BIS máš na mysli Bratislavskú informačnú službu alebo nebodaj Bútorovho idiotského sluhu? ;-7
Odporúčame