Čo je, prehadzovania hnoja si sa už nabažil/a/o a tak teraz by si radšej niečo "fajnovejšô"? ;-7
Čo je, prehadzovania hnoja si sa už nabažil/a/o a tak teraz by si radšej niečo "fajnovejšô"? ;-7
No ale si (mu) to dal! A najmä po zápase!!! :=DDD
Neodišiel, akurát na také príživnícke stranícke kreatúry ako si ty sa vykašľal a robí si už len svoju "politiku". ;-P
Veď už ti to tu dávno otĺkli o hlavu, ty demagóg, hneď nadpis je klamstvo. ;-(
To je preňho vysoké jak pre opicu klavír - ten nick má totiž po type písma. O nejakom Cicerovi doteraz ani len nechyroval. ;-7
He, he... Hlavne, že Rumuni z neho do dnešného dňa "profitujú"! :=DDD
Urban legend... Skús ísť pchať plné fľašky do "fľašomatu" a potom sa ozvi. ;-P
Nepleť výuku s výchovou! ;-7
Alebo snáď súhlasíš s tým aby "štát" vyučoval eutanáziu? Jedného takého "demokrata" sme tu už mali, čo 6 hodín po tom, čo sa stal ministrom zdravotníctva, nemal väčšiu starosť ako ísť do televízie "diskutovať" o eutanázii a obhajovať ju. ;-7
Tými červenými myslíš Kaníka & comp., ktorí sa čúlia nad tým, že čo si to tie životné poisťovne dovoľujú také veľké zisky na "úsporách" z II. piliera? ;-7
Skrátka "pravičiari" skúšajú ošúchanú Robovu fintu, ktorú použil na "obete" BMG Invest-u, Horizont-u etc., že ich odškodní zo štátneho. ;-7
To vieš, v 2. SV sa podarilo poraziť nacizmus, ale nie fašizmus!
Čo ty vieš? Možno nejaký "dobrý" psychológ z LGBTI by ju dokázal presvedčiť, že je a iba to v sebe potláča - pretvaruje sa! :=DDD
Čo je Kaplánko-Varga, došiel ti povolávací rozkaz od tvojich milovaných kyjevských? ;-7
Blbosť je univerzálna - nie je viazaná na sexuálnu orientáciu, svetonázor, ani rodovú identitu. ;-)))
Odporúčame