Hm... Keďže do kostola nechodím, tak mi to, čo sa tam rozpráva nevadí. ;-P Ale médiám, ktoré majú byť zdrojom informácií sa vyhnúť nedá. No a tam je namiesto informácií len samá propaganda. A to mi vadí! ;-7
Hm... Keďže do kostola nechodím, tak mi to, čo sa tam rozpráva nevadí. ;-P Ale médiám, ktoré majú byť zdrojom informácií sa vyhnúť nedá. No a tam je namiesto informácií len samá propaganda. A to mi vadí! ;-7
Hlavne, že ty a tebe podobní papagáji patríte do tej "kultúrnej" Európy. Podľa tejto "kultúry", čo si predviedol len v tomto krátkom texte, by sme sa tu v Európe museli nenávidieť všetci - Česi Rakúšanov, Francúzi Nemcov, Poliaci Nemcov, "Balkánci" Talianov, Slováci+Rumuni+Srbi+Chorváti Maďarov, Ukrajinci Poliakov, Španieli+Francúzi+Škóti+Íri+Welšania Angličanov, Slováci+Poliaci+Maďari+Bielorusi+Ukrajinci+Rusi Tatárov, Rusi+Bielorusi+Ukrajinci Nemcov etc., do nekonečna! ;-7
Prečo by nešli? :=OOO Wojtyla, keď bol biskupom, tak prekypujúc kresťanskou láskou k "bratom Slovákom" vo svojej diecéze zakázal slúžiť omše v slovenčine. No a pozri, dnes je svätý a nejeden roduverný Slovák, či Slovenka, si pri spomenutí jeho mena od dojatia zbožne div do gatí necvrkne. ;-7
Mal by si si trošku osviežiť pamäť, ty "polyhistor" - siahnuť do svojej príručnej Knižnice mladého propagandistu (z ktorej si tak rád čerpal pri svojej "publikačnej" činnosti), a prečítať si zasa od Lenina to pojednanie O užitočných idiotoch. Nech vieš "kde je sever". :=DDD
Buď máš "Alzheimera" alebo klameš, lebo si napísal toto, citujem: "bude sa dotýkať 100 000 nových brancov"! ;-7
Zmenil si "terapeuta" alebo "len" lieky? ;-)))
Asi ani oni neveria tej Skartovačom sľubovanej charite. :=DDD
Nie, budeme platiť za "charitu" ozembucha voči ústavným sudcom! ;-7
A prečo by mal dôchodca doplácať na "múdrosti" vydriduchových právnych poradcov? ;-7
...si nečítal článok? Veď ju už dostal a teraz sa okúňa ako ju nezaplatiť. ;-P
Jaké perly?! :=OOO Ovčie bobky sú to! ;-7
Pre mňa je najväčšou stratou času a blbosťou diskutovať o blbostiach s blbcami. ;-P
Tak sa prestaň nafukovať a radšej sa uč, aby si aspoň hlúpy neumrel. ;-7
Na tej pošahanej krumpli by sa ani tá nechytala. ;-7
Už toľko netroluj lebo sa zamotávaš. ;-P
No nazývať niekoho zm*dom, je podľa teba, v medziach akej slušnosti? :=OOO Podľa toho, čo tu - v tejto diskusii, predvádzaš, tá tvoja strana zastupuje maximálne tak takých, čo sa dajú označiť skratkou ORĽ. ;-7
Skrátka je to vaša konkurencia, ktorú treba zničiť a do zeme zadupať. ;-P
Odporúčame