Tebe, tRingelt, to asi dedo nedovolil, tak tu zúriš. ;-7
Tebe, tRingelt, to asi dedo nedovolil, tak tu zúriš. ;-7
Stačilo len držať? ;-7
To tvrdíš ty, že je bačkora. ;-7
Načo by aj, keď mu ho ty ochotne podržíš? ;-7
A čo, vari si mu musel robiť fraucimor? ;-7
Neprekrúcaj, on je z vôle Božej neveriaci! ;-P
Tak nám prezraď, ty "novátor", kedy, kto, ako (akým spôsobom) a najmä prečo to zmenil? ;-P
Hm... A čo je lepšie? "Birmovaný" komunista s dobrými vzťahmi s predstaviteľmi cirkví alebo "principiálny" liberál presadzujúci v zákonodarnom zbore agendu konzervatívcov? ;-)))
Normálni sa zhodli už dávno. Ale podcenili "silu" biomasy, ktorá sa cíti byť nezáujmom tých normálnych diskriminovaná, tak robí povyk. ;-7
Ty buď nevieš o čom píšeš alebo sa vyžívaš v predvádzaní hlúposti.
Ad. tvoj koment k 1. otázke: Podľa tvojho záveru ani protipovodňová hrádza v čase ustálenej hladiny rieky nič nerieši. ;-7
Ad. tvoje komenty k 2. a 3. otázke: Ak chceš "riešiť" možnosť adopcie dieťaťa "jednotlivcom (čiže aj gayom)", alebo, čo sa stane na hodine biológie, tak asi si tie otázky buď nečítal alebo máš problém s porozumením čítaného textu, lebo ani jedna z nich tebou požadované veci nerieši, resp. nesnaží sa riešiť. Tzn. tu si úplne mimo. ;-P
Hlavne, že tu iniciatívne aktívne a s kritickou náročnosťou diskutuješ a "zaujímaš postoje". :=DDD
A preto mu v rámci "alternatívy" treba podať aj britvu. Nech sa slobodne rozhodne. ;-7
No už aj jeho spektabilita Tringelt sa nám zobudili? No čo sa ťa až tak dotklo "vedátor živnostník"? ;-7
Títo "vedci" už nepreberajú, ale iniciatívne aktívne a s kritickou náročnosťou to "tvorivo rozvíjajú". Tie ich "výsledky" sú asi také, že skúmali 100-krát ho*no a po hĺbkovej analýze zistili, že v 48,23 % prípadov to smrdí, v 50,01 % prípadov to páchne a v 1,76 % prípadov sa nedalo s určitosťou zistiť nič, lebo "vzorky" sa nalepili na záverečný protokol. ;-7
No vidíš a ja - "zaostalý bigot", ktorý neabsolvoval ani náboženskú ani sexuálnu výchovu, som si doteraz myslel, že deti majú vychovávať rodičia/rodina a učitelia v škole, že ich majú učiť. ;-P No a keďže som sa toho držal, tak som s manželkou asi vychoval nejaké 2, podľa teba a tebe podobných "modernistov", menejhodnotné (alebo nebodaj homofóbne?) heterosexuálky. ;-7
No podľa tých xichtov a najmä ich "argumentov" mám dojem že tento "ústav" je úložiskom potomkov "vedcov" z bývalého Ústavu marxizmu-leninizmu a vedeckého komunizmu. ;-7 Už by mohli konečne v tej SAV-ke vytvoriť aj nejaký ústav pre skúmanie blbosti. Ten by mal v tejto drbokratickej džamahíriji viac roboty ako železiarne v Podbrezovej, US STEEL a VW Bratislava dokopy.
No sestra Vierka, dúfam, že sa vám guľôčky na ruženci nepomotali. ;-P
Prvý je HOMOFÓB, druhý je super mega cool slušný liberál a tretí je bigotný odporca kultúrnej rozmanitosti. ;-7
Odporúčame