No a ako vyplýva z toho článku, niekto je vedec a niekto akademik.
No a ako vyplýva z toho článku, niekto je vedec a niekto akademik.
A do ktorej skupiny ráčiš patriť ty? :-O Radšej to napíš rovno, lebo podľa obsahu tohto tvojho komentu, by som si mohol urobiť záver, prepytujem, odlišný od tvojho. ;-P
No predsa podľa ľubovôle. ;-) Šak sloboda! Nééé?
No podľa tohto komentu to vypadá na homofóbnu lesbu. ;-P
A Afganci by nemuseli pestovať až toľko maku ako po "oslobodení", Líbyjčania by mohli ďalej zavlažovať Saharu a budovať si svoju socialistickú džamahíriju, Kurdovia by mohli ďalej "spokojne" nažívať s Turkami, Iračanmi i Sýrčanmi, ako aj Cyperskí Gréci s Turkami a o obyvateľoch Západného Balkánu by si mohol kľudne rozprávať ako o "Jugošoch", bez toho, aby ťa trápili nejakí Kosovskí Albánci ponúkajúci ti "náhradné diely" k operácii atď.! ;-P
No z tej zničenej pôdy a podzemných vôd na Sliači do dnešného dňa veľmi dobre prosperujú tí (a je ich "požehnane"), čo to tam už vyše 20 rokov "dekontaminujú"! ;-7 Po zbombardovanej Apolke v Bratislave nikto nič nedekontaminoval a keď sa na tom území po 20 rokoch začalo stavať, tak voda odobratá zo základovej jamy mala parametre pitnej vody! ;-P
A kto iný by to platil, keď podľa väčšiny tých "slušných a inteligentných" trollov, tí chudobní Rusi, čo sú "100 rokov za opicami", nevedia nič len okupovať cudzie krajiny a žijú v zemľankách? ;-7
Sváčko... A čo keby ste radšej mladému konečne dali to vreckové, nech tu už toľko na vás starých nenadáva? ;-P
To sú všetko homelesáci zo SME-tiska úpiaci v diaspóre, po tom, čo ich rodnú od stredu do prava orientovanú osadu pri vyschnutej Modrej Lagúne ovládli oťapený hroch s vydrapeným koníkom. :=DDD
Na takú radu sa ti môžeme vy..toto. ;-P Skúsili by sme nezaplatiť "koncesionársky poplatok" a videl by si ten šrumec! "Návšteva" exekútora v tvojej domácnosti by sa ti pri tom javila len ako jehovistické "harašenie". ;-7
No a ty a tebe podobní "inteligenti" skuvíňate, že u vás už trosky nevládnu. :=DDD
Ty si rus alebo občan RF, keď ťa trápi, kto sedí v ich "komore"? ;-P A čo takto v "našom" parlamente? Všetko v poriadku - koľko rozumných je tam? Nebodaj 110 %?! :=DDD
Oni by aj, ale keď čistokrvných dedičov už niet... No a dávať to nejakým ľavobočkom alebo, prepytujem, bastardom? ;-7
Si to trošku zrovnaj v makovici lebo podľa tohto tvojho angažovaného slintu to vyzerá tak, že ľudia dobre spiaci na vavrínoch vyšli do ulíc, aby proti tomu protestovali. ;-7
Hm... Takže podľa teba sa tí naši "vyvolení" chodia do Bruselu smiať a zabávať? Skrátka EÚ i USA sú len kabaret. :=DDD
Skús tam zbehnúť teraz a nebudeš sa stačiť diviť. Keď som bol pred Vianocami v Sasku, tak som zíral jak Alenka! Napríklad v Drážďanoch, v každej druhej reštaurácii ponúkali boršč a soljanku, na vianočných trhoch znela z "tlampačov" ruská "popina" 70. rokov, na historickom vianočnom trhu si sa mohol vyčmáchať v pravej ruskej "báni", dať si "echt shashlik" a náladu si si tam mohol vylepšiť aj sledovaním živej kapely v kostýmoch "mužikov" vyhrávajúcej zmes známych ruských dumiek a svižných "kazačkov"! A podobné to bolo aj na Königsbergu, v Meisene...
...si ešte nepočul o zmluvách uzatvorených v tiesni? ;-P Ty budeš istotne pomocník tých šmejdov, čo babky a dedkov okrádajú. ;-)))
Skús sa porozprávať s obyčajným človekom, napríklad v Drážďanoch (aby si to nemal až tak ďaleko) a veľmi rýchlo vytriezvieš z toho mainstreamového optimizmu! ;-P
Odporúčame