Ty budeš aj Tarot považovať za vedu, ak ti to "zjaví" dozorca! :=DDD
Hm... A v čom si lepší ty USAfilný ignorant? ;-P
To, kde si sa narodil ešte nič neznamená. Naša dcéra sa narodila v Nových Zámkoch a nikdy som u nej nezaznamenal, že by sa cítila byť Novozámčankou. Dokonca pri sčítaní obyvateľstva si vraj uviedla v kolónke národnosť Moravskú! :-)
Hovorí sa, že „Aj blbosť je dar Boží“. Prezraď mi ale, ak môžeš, čo také strašné vykonali tvoji predkovia, keď ťa Pánbožko až takto bohato ráčili obdarovať. ;-P
Hovorí sa, že „Koho Pán Boh miluje, toho krížom navštevuje“. Prezraď mi ak môžeš, čím takým významným si Tvoji predkovia až toľkoto milosti Božej, vyslúžili. Navyše ty už nie si len nejaký „obyčajný“ kríž ale priam dvojkríž! ;-7
Žaba vyčíta hrochovi veľkú papuľu. Ty máš koľko tých nickov? ;-7
Neklam tragač, žiadny normálny Záhorák takto cigáňa ani Róma nenazýva. ;-7
Keďže za ten červený fúrik poslednú splátku neuhradil, tak mu ho anjelova nebankovka nechala zexekvovať. :=DDD
Zvýšený hlas je len dôkazom, že sa nám už minuli argumenty! ;-P
...si evidentne mýliš slobodu slova s možnosťou blbnúťako sa ti zachce a najmä na úkor bezbranných, fiacskám. ;-7
Vyťať les a vytrieť si s ním pozadie dokáže iba debokrat alebo chumaj. ;-P
Tie rozprávky pre degešov o láskavom prvom slovanskom pápežovi, by si už mohol prestať čítať. ;-P
Vám dvom - tragačovi i cato-vi, už nechýba k šťastiu nič iné, ako len zaželať: Veselý kapitalizmus a šťastný nový dlh! ;-P
Janči, ale šak teraz už máme slobodu tak si môžeš vzdelanie doplniť aj návštevou náboženstva, čo si za bývalej totality evidentne (podľa tvojich silne nekresťanských reakcií) nemohol. Dozvieš sa tam niečo o kameni a chlebe alebo aj o nastavení druhého líca. ;-P
Jano aj keď, podľa teba, netrpíš stihomamom, tak to ešte neznamená, že by ťa nemohli sledovať! ;-P
Ups.: niektorý
Jano priznaj sa, že niektorí z tvojich predkov sa poznal s Leninom. Inak by totiž Voloďa Iljič nedokázal užitočných idiotov tak presne popísať! :=DDD
Odporúčame