V rámci "participácie" na realizácii "projektu" sociálna inklúzia...?
V rámci "participácie" na realizácii "projektu" sociálna inklúzia...?
Jasné pán maršal..!. A dnes budete obedovať na izbe sám alebo vám máme prestrieť v ústavnej jedálni? :=DDD
A teraz ti vadí čo, že si s ním nedokázal "držať krok"? ;-P
Až takto sa normálne zdravý človek zmagoriť nedá.;-)))
Hovorí sa: „Koho Pán Boh miluje, toho krížom navštevuje“. Prezraď mi ak môžeš, čím si Tvoji predkovia až toľkoto milosti Božej vyslúžili? ;-7
Obyčajný hlupák, to by sa ešte ako-tak dalo zniesť, horší sú len kvalifikovaní hlupáci. No ale najhorší sú však takíto ako tento tu. Platení! ;-7
Videl som to onehdá vo Švajčiarsku, keď skončila 20-ročná lehota politického azylu, ktorý švajčiarske úrady udelili príslušníkom jedného národa/komunity, ktorý/á bol/a prenasledovaný/á v 70. rokoch minulého storočia v Indii a na vtedajšom Ceylone. Pôvodne vraj takto udelili politický azyl cca 70 tisícom. Po uplynutí 20 rokov všetkých týchto azylantov, vrátane ich rodinných príslušníkov, ktorí sa narodili vo Švajčiarsku, poslali do materskej krajiny. Argumenty, že nemajú kam, lebo ich domy už dávno boli zbúrané, nebrali úrady absolútne do úvahy! No a všelijakým "aktivistom", ktorí sa ich chceli zastávať, aby boli ponechaní aj naďalej vo Švajčiarsku, bolo odporučené, že môžu ísť s nimi a môžu sa o nich ďalej starať, koľko sa im len zažiada.
Škoda, že jej nadriadení "pravicovo orientovaní" géniovia - vtedajší predseda vlády a podpredseda vlády pre ekonomiku, sa tomu iba bezmocne prizerali. A nič pre záchranu tých chudákov podnikateľov neurobili! ;-7
Skrátka chcel si týmto "komentom" naznačiť, že blbcom vadia hlavne iní blbci, len to nie, že sami sú blbí? ;-7
V starovekom Grécku sa tradovalo, že keď chcú bohovia niekoho zničiť, tak mu vezmú najprv rozum. Tento "vzorec" prevzali svojím spôsobom aj autori Biblie. Keďže sa tu etabluješ ako pravý kresťan, tak musíš uznáť, že v takom prípade je boj s blbosťou vlastne vzburou proti nebesiam. ;-P
Vypadá to tak, že ten postreh: "Kým zistíte, že vysoká škola vám je nanič, už máte diplom v ruke. Aj s titulom.", bol asi o tebe. ;-P
Šak za to ho zo SME-tiska (odkiaľ si aj ty sem prišiel) už dávno admini vylifrovali. Doživotne!
Pokrstený fúrik? Tak to tu ešte nebolo! Nebudeš ty Jabloňového? Lebo tam sa vraj komusi kedysi zjavili táčky! :=DDD
No vy dvaja "experti" ste sa konečne našli - žaba vyčíta hrochovi, že má veľkú papuľu! :=DDD
Zabudol si na rodinu, ktorá ti tú slobodu (v tvojom prípade ničnerobenie a bohapusté táranie) bude dotovať. ;-7
Ešte si zabudol dodať, že bolo pričlenené tak, že bolo vytrhnuté z "tela" Anyaországhu, čo podľa vás - oplakávačov Svatého Trianóna, sa rovná Maďarsku. ;-P
Odporúčame