No dnes by ťa za to nazvali prinajmenej homofóbom a hnali by ťa až hen do Bruselu! ;-7
No dnes by ťa za to nazvali prinajmenej homofóbom a hnali by ťa až hen do Bruselu! ;-7
Niekto z "prsta", niekto z manuálu. A aj to ešte akosi "čudne"! ;-P
Na základe výsledkov 2. svetovej vojny a následného usporiadania hraníc štátov, v tomto prípade navrátenia Maďarskom okupovaného územia späť ČSR. ;-P
Hm... A to účet vašej strany je totožný s účtom predsedu, vodcu, či čo vám to je? ;-7
Nechaj ho, je to chudák. Ale aspoň vidno z akých "čerstvých" manuálov čerpá "múdra" do tých svojich angažovaných slintov, ktorými nás tu tento modrý lumpenproletár oblažuje. ;-7
Za reklamu?! :=OOO Nebuď labuť, tomuto maximálne tak za preklad z nemčiny...cca 2 centy za riadok. Takže kým si zarobí na tú povestnú misu šošovice, tak sa tu (ako vidíš) musí obracať. ;-7
No chcel by som vidieť tvoj ksicht, keď by si nedajbože dostal povolávací rozkaz, ty záko(m)pový hrdyna. ;-7
Nebuď skromný a pochváľ sa, že si sa sám vykvíkal. ;-7
To ti povedal ošetrovateľ, aby si sa prestal dožadovať vychádzky? ;-7
Neplaš sa, nikto ti nič nezávidí. Práve naopak, väčšina tunajších diskutérov ti tú tvoju nefalšovanú blbosť asi úprimne a úplne nezištne praje. V prípade Drístotu, Sharka, Džugašviliho a Rypáka som si však nie celkom istý. To vieš si pre nich v tejto oblasti predsa len dosť nebezpečná konkurencia! ;-P
On to nemôže priznať, lebo sa až do svojho prepustenia živil ako vedec na UK v Bratislave. Prednášal vedecký komunizmus. :=DDD
No asi dostal vianočný príspevok, tak sa odvážil miesto nádražného bufetu nakuknúť aj do fajnovejšieho lokálu. ;-7
Tragač, vidno, že si na sklonku svojej "vedeckej" kariéry asi prednášal na UK vedecký komunizmus, keď ti ešte aj dnes tak dobre ide demagógia. :=DDD
No hlavne, že ty - drístota, tu krasorečníš ako hrdý bezdomovec z SDKÚ-DS. ;-P
Ako vidno (aj na tomto tvojom komente), blbcom vadia hlavne iní blbci. Len to nie, že sami sú blbí! ;-7
To, že si prečítal stovky kníh o 2. svetovej vojne a v komente nakoniec vykotíš takéto nezmysly nesvedčí o ničom inom len o tom, že si si zatiaľ asi nestačil prečítať manuál na používanie zdravého rozumu, parybka. ;-P
Odporúčame