Tak sa nám tu poľutuj a ešte nebodaj aj rozplač, chudáčik "postihnutý"! ;-P Ak by si bol normálny, tak sa za tú blbosť, čo si vypotil v druhej vete pôjdeš hanbiť voľakde do Elektry alebo podobnej ustanovizne pre zneuznaných "géniov". ;-7
Tak sa nám tu poľutuj a ešte nebodaj aj rozplač, chudáčik "postihnutý"! ;-P Ak by si bol normálny, tak sa za tú blbosť, čo si vypotil v druhej vete pôjdeš hanbiť voľakde do Elektry alebo podobnej ustanovizne pre zneuznaných "géniov". ;-7
Ja keď som zbadal tie bravčové ksichty dvoch vydriduchov vedľa seba, tak mi zišlo na um:
Porošenko, Kiska,
od Obamu plná
šošovice miska!
A toto sa tuším aj rýmuje. ;-)
Pekný deň prajem! .-)
Ty si sa 17.novembra medzi Prahou a Prešovom teleportoval, junáčik, alebo tu opisuješ len svoje sny? ;-7
Nájde ťa zase za pecou. ;-P
Tragač nemohol byť nikoho spolužiak lebo podľa jeho vlastných rečí je od narodenia vzdelaný vedec a úspešný živnostník. :=DDD
Tieto "urban legends" o komunistoch nakupujúcich pred otváracou hodinou ti dnes neuveria ani v nádražnom bufete v Pezinku, trolko! ;-7
Máš pravdu, je to skutočne (aj keď nie ideálny) objekt. Pre skúmanie blbosti ako najrozšírenejšieho, priam dominantného fenoménu dneška! :=DDD
O čom točíš, hlupák, aký potlesk?! :=OOO Pani Anka píše o svojich vlastných skúsenostiach a o skúsenostiach jej priateľov s "transparentnosťou" tvojho "anjela", tak sa tu nestrápňuj kopírovaním balastu z jeho predvolebného manuálu! ;-7
To nie je Kocúrkovo ale "len" zaužívaná "zelená" logika "našich profesionálov"! ;-7
Udatní šuhajci a devuchy zo SEKO-IMO MO SR, podľa platného zákona o sťažnostiach je orgán verejnej správy (t.j. v tomto prípade Ministerstvo obrany SR a nie nejaká Sekcia kontroly!) povinný sťažnosť VYBAVIŤ a nie ako tu píšete ošetriť! Súčasťou vybavenia sťažnosti je aj prešetrenie jej opodstatnenosti ale nikde v zákone o sťažnostiach sa nepíše o nejakom jej ošetrovaní. Takže už z vášho vyjadrovania sa (zamieňanie si pojmov lehota a termín!) je jasné, čo za "odborníkov" majú predmetnú sťažnosť v rukách! Zrejme osvedčení a zaslúžilí nominanti Galfóna I. Vydrapeného a jeho "udatnej" družiny "bezpečnostných analytikov"!
No a ty by si si mal uvedomiť, že bezočivosť ani drzosť nie sú atribútmi toho na čo sa tu tak vehementne odvolávaš! ;-7
Ad. 1.
Z predaja tej "neproduktivity" sa "okotilo" toľko milionárov, že sa to nikomu ani len nesnívalo. ;-7
To vieš, stále platí, že nové lži sú krajšie - jagavejšie a príjemnejšie ako tie staré. ;-)))
No to je prinajmenšom na hospodárske sankcie, takto flagrantne porušovať ľudské práva "goríl"! ;-P
Odporúčame