O akej intolerancii točíš? :=OOO Snáď nie o tej čo predvádzajú nikým nevolení "predstavitelia" LGBT "komunity"? ;-7
O akej intolerancii točíš? :=OOO Snáď nie o tej čo predvádzajú nikým nevolení "predstavitelia" LGBT "komunity"? ;-7
Vás dvoch by som chcel vidieť ako by ste tlieskali, keby sa vám nejaký takýto "punker" rozdrapoval a vrieskal vo vašom dome! ;-P
No tých si objednaj radšej ty, aby mal kto odpratať tvoje zvršky do najbližšej čistiarne. ;-7
Vyvádzaš tu, ako by ti niektorá z tých pošahaných chudier bola rodinou. ;-7
Vieš vôbec aký je rozdiel medzi Chrámom Sv. Víta a Pražskou synagógou? ;-7
Obyčajný hlupák to by ešte ušlo. Horšie je ak je ešte aj "kvalifikovaný"! ;-7
Nestačí sa iba chytať za hlavu, ak chceš zobrať rozum do hrsti! ;-P
Čo si týmto propagovaním nejakej zatiaľ nepotvrdenej teórie, resp. ešte neskončeného "experimentu" rovno na deťoch chcel povedať? :-O ...že snáď Mengele a jeho poskokovia mohli mať aj pravdu? ;-(((
Odtiaľ ťa s chuťou vykope prvý ochranca zvierat, čo ťa stretne, plechová hubo! ;-7
"Udatnému" flašinetárovi musíš povedať do ktorého - či do toho vpravo alebo vľavo. ;-7
No chcel by som vidieť ako Moraváci dovolia Čechom búrať niečo na Moravskom Slovácku! ...by ste zase dopadli jak pri tom Chlumci!!! ;-7
No šak to preberajú od profesionálnej čečenskej nevesty! :=DDD
Ten?! :-O Aj glóbus Prachatic! ;-7 To nevieš, že on je najväčší český polyhistor po legendárnom brouku Pytlíkovi? Vyučený kolotočár, magister - sólista flašinetu z JAMU, doktorát ekonómie z E55 a doktorát práva z Plzne! :=DDD
Tá posledná veta je uznesenie rady obrany vo "vašej" krčme? ;-P
Presne tak a ani ja! Keď som to "vybalil" na slovenských profesionálnych plánovačov vojen - generálov motajúcich sa po GŠ, ktorých najväčšou starosťou je "lobovanie" za ďalšie hviezdy na ich slávnostných uniformách, tak kukali jak žaby z prachu a po precitnutí z úľaku nad toľkým mojím "nevlastenectvom" sa začali oháňať branným zákonom. Keď som ich "vlastenectvo" schladil otázkou, či je tam ustanovené, že nevycvičení civili majú byť "kanonenfuter" pre ich pokusy o stratégiu a taktiku, tak habkali, že veď by ich povolali na výcvik. Na moju otázku, či by cvičili aj ľudí, ktorí nezložili prísahu, sa už po sebe iba obzerali ako šarvanci prichytení pri rozbitom okne. ;-7
Ako inak? Čo pomohlo, napríklad Cypru, že je "starým" členom NATO? ;-7
Zlatý český ručičky... a nevzali za zedníka? To kam ten svet speje?! :-O Sodoma Gomora, Cecilko!!! ;-P
Aha, takže, podľa teba, sú tie čínske investície vlastne len kamuflážou toho, že americké súkromné banky sídliace v Hongkongu sa snažia ožobráčiť svoju "rodnú" krajinu. :-O To koľko zelených si musel vypiť, ty génie od velkorážního flašinetu, aby sa ti rozjasnilo natoľko, že si túto potměšilou rákosníckou habaďúru dokázal dešifrovať? :=DDD
Odporúčame