Daj bacha, aby ti Babiš ten neprihlásený kolotoč nedal za neplatenie daní zexekvovať, lebo potom fakt budeš musieť žiť len z tej tvojej "penze" a na večerné "štúdiá", či "semináre" vo "svojej" krčme (ktorých výsledky tu s takou vehemenciou propaguješ) môžeš už len spomínať! ;-P


