Jemu stačí glóbus Washingtonu a čestný doktorát z Wikipédie a je z neho expert na svetovú ekonomiku i medzinárodný obchod s potravinárskymi "komoditami". :=DDD
Jemu stačí glóbus Washingtonu a čestný doktorát z Wikipédie a je z neho expert na svetovú ekonomiku i medzinárodný obchod s potravinárskymi "komoditami". :=DDD
Obsahy čiernych skriniek ešte nestihli zverejniť, lebo sú zahltení "objednávkami" na zverejňovanie obsahov kadejakých čiernych škatulí. ;-7
Keď som im to "pozadie" ich "protestov" vyhodil na oči v jednej z debát na SME-tisku, tak ma úderka ich roztlieskavačiek div neprizabila. ;-7 No a dnes sa už tí protiropovodoví protestanti ruvú medzi sebou ako pouličné (a)sociálky, lebo jeden z nich si z toho začína robiť zásluhy pre volebnú kampaň v komunálnych voľbách iba pre seba.
Nepreceňuj tých "našich" mantákov - oni sú hlúpi ako Kerry! ;-7
Drž sa témy a skús napísať svoj názor na Kremničku, Nemeckú, Kalište, Baláže, Telgárt etc. ;-7
Neboj náš nový prezident to utiahne zo svojho. :=DDD
Braňovi emigráciu na Tchajwan alebo Srí Lanku. ;-)))
No napríklad šľachtenie jabĺk, s ktorými si teraz "bratia" Poliaci nevedia rady. ;-P
No koza je zatiaľ z tých jabĺk už priam zdutá a vlk nevie kam z konopí. :=DDD
A od nového roka ho môžu reverzom posielať cez tie prázdne rúry od plynu, keďže dovoz alkoholu Rusi nezakázali. ;-)))
Ale v osobe archanjela už asi majú jasno. :=DDD
Škoda, že aj jeho autori nemali taký kvalitný "filter"! ;-7
Nás ostatných učili len to, že človek a opica mali spoločného predka, nie že by sa tieto dva druhy bežne párili. ;-P Ale ty máš vskutku zaujímavý a nebojím sa povedať, že priam jedinečný "rodostrom". Odborne sa to nazýva zoofília. Nuž ale kto chce byť dnes IN, ten sa nemá zahadzovať iba s nejakou trápnou konzervatívnou heterosexualitou, lebo normálne je byť v prvej línii so sexuálnymi experimentátormi a revolucionármi. Takže tvoji prapra...rodičia asi boli z fajty "modernistov";-)
...si myslíš, že keď si prvok, tak vieš už o bunkách všetko? ;-P
No a ten už do Ruska môže, lebo na alkohol sa ruské sankcie nevzťahujú. Tak nechápem načo otravujú "spojencov"! :=DDD
Belica, tebe toho uniká asi viac - skús niečo na uvoľnenie prostaty. ;-P A k tomu cudziemu biznisu s ropou len toľko, dúfam, že vy "protestanti" máte už zabezpečený reverz, keď sa Rus spolu s Maďarom rozhodnú zatvoriť ropovod. Podľa tvojich reakcií hádam, že reverz zabezpečíte všetci "protestanti" kyvadlovo - kýbľami, na cyklotrase Schwechatt - Bratislava. Alebo si myslíš, že budú stačiť norné steny a odčerpávanie ropných škvŕn pod Prístavným mostom? ;-P
No ako vidím, tak niektorí, ako ty - sounder, majú hrošiu kožu už nie len na ksichte ale aj na mozgu. ;-7
Odporúčame