Hm... A kedy si už pán musel žiadať povolenie na "návštevu" u svojho bíreša? ;-7
Hm... A kedy si už pán musel žiadať povolenie na "návštevu" u svojho bíreša? ;-7
Skrátka ide o "sieť" bezzásadových karieristov, ktorí z dôvodu, že ich ambície niekoľkonásobne presahujú ich schopnosti, idú konečne "do toho" už celkom otvorene pod heslom: Chalani neondejte sa, teraz chvíľu zase my! ;-7
No pravicovo a inak ako heterosexuálne orientovaní vraj iba takých volia. ;-)))
Ver mi, že výsledok hnutia mysle by mal byť predsa len "trošku" iný ako toto tvoje hnutie čriev! ;-7
To si nahovára každý z roboty vyhodený darebák. ;-P Kde majú dnes akciu na čučo? ;-7
Na nový manuál mu nechce požičať už ani "pôžičkáreň". :=DDD
No obávam sa, že tam, kde je hustá monokultúra bodľačia, nám ani jeho kvitnutie k ilúzii Raja nepomôže! ;-)))
No to si Drístota s osadníkmi od Modrej lagúny konečne zas demokraticky lacno pošmáknu. ;-P Veď pozri, čo s nimi tie absťáky, od kedy sa tie poľské "lahôdky" sem nesmú dovážať, robia. :=DDD
Dúfam, že nám ho budú donášať junáci a devy z iniciatívy STOP ropovodu.. v kýbloch. ;-7
Belica, tento komentár môžeš pridať deckám ako dezert, keď im budeš na obed kurací paprikáš premietať z archívu. ;-7
Mňa len fascinuje ako tí naši tunajší uctievači voľného/slobodného trhu a zbožňovatelia jeho hlásateľov, "múdro", jak také húpacie koníky prikyvujú a slastne híkajú nad tým, že banda naničhodných smradov, čo v živote krížom slamy nepreložili, vo Washingtone a Bruseli ide rozhodovať o tom, s kým môžu alebo nemôžu obchodovať tí, ktorí tých drzých darmožráčov komplet živia! ;-7
To je už "doma" a nie je určené na financovanie nejakých užitočných idiotov. Tí nech si tú česť - vyhrievať sa v žiari (super)Novy, zaplatia zo svojho. ;-)))
Nie každý má taký názor ako Ty. Väčšina mávne rukou a... "Načo si s takým vôbec ruky špiniť..." ;-7
Ale veď to im stačí. A tí, čo nemajú radi guláš alebo párky, si môžu po voľbách iba ak tú povestnú labu lízať! ;-P
Neviem... Čo sa tebe a tebe podobným tu, vlastne nepáči? Šak ten vami tak zatracovaný Fico realizuje všetko, čo vám vaši, že vraj pravicoví a geniálni, idolovia celé roky len sľubovali. ;-P
Hm... Pokiaľ viem tak splnomocnenec vlády SR na prevzatie majetku KSS (v tom uznesení sa ešte písalo aj to, že majetok KSS má byť odovzdaný ľudu!) bol nominantom KDH. Či...?! ;-7
Skrátka v tejto drbokratickej džamahíriji je to tak: Ak nesúhlasíte s väčšinou, vyhlásia vás za blázna. Ak súhlasíte, tak tým bláznom ste. ;-)))
Odporúčame