Aj keď sa držím zásady, že dobré rady sa neoplatí rozdávať, lebo múdri ich nepotrebujú a blbci im nerozumejú, aj tak skúsim u teba urobiť výnimku: Neprisvojuj si cudzie blbosti, pretože rozumné a užitočné sú iba blbosti vlastné, zatiaľ čo tie cudzie sú vždy na prospech tých druhých! ;-P


