Načo sa tu predvádzaš s tou svojou úchylkou a nejdeš radšej k nejakému doktorovi? ;-P
Načo sa tu predvádzaš s tou svojou úchylkou a nejdeš radšej k nejakému doktorovi? ;-P
Na čo tu propaguješ tie SaS-kárske politické táraniny profesionálnej demagogičky a politickej rasistky. ;-7
A odkedy držíš až takú krutú hladovku? ;-7
Luterán, darmo sa tu budeš pasovať za publicistu, si len obyčajný plagiátor "urban legends", ktorých sa dajú vypočuť kade-tade desiatky. Najmä v dedinských krčmách a nádražných bufetoch. ;-P
Je mi záhadou, na základe čoho sa domnievaš, že výsledok trávenia je to isté, čo výsledok myslenia! ;-7
Iba im vrátili, to, čo im tento "výkvet" antirusizmu a antisemitizmu, napáchal predtým v 20. rokoch, keď "zašantročil" 100 tisíc ruských, ukrajinských, bieloruských a židovských duší. ;-P Kedy sa Poliaci aspoň ospravedlnia za tie svinstvá, čo popáchali na Ukrajine a v Bielorusku počas občianskej vojny? No teraz mudruj, "demokrat" vydrapený!;-7
A v ´68. nechceli jeho fotra ani na tanku povoziť! :=DDD
Že sa s týmto osadníckym trollom vôbec púšťaš do debaty. ;-7 Keby takýto úžernícky nádenník došiel, za mnou, že chce drevo z môjho lesa, tak akurát poriadnou chabinou by som mu mohol kríže pozohrievať. ;-P
Prečo, lebo ty si z neho spadol? :=OOO A na hlavu! ;-7
Očuj ty "analytik" od prázdneho suda, a to aj u nás tie cestovky krachujú zato lebo na nich niekto uvalil sankcie? A podľa tvojich kritérií žijú vo V. Tatrách samí rusofili, keď sa každú zimu radujú z ruských turistov? ;-7
Súhlasím s echoes, koňa do toho neťahaj.! On to má, chudáčisko, od narodenia. ;-7
Oligarchovia ich ťahajú z klobúka ako v pokazenom cirkuse. :=DDD
Snaží sa tak skákať ale to len maskuje, že v skutočnosti ide o voš lonovú. Parazit ako parazit!!! ;-7
Vidíš, ani ten najdokonalejší klamár nemusí ešte predstavovať hranicu klamania! ;-) Život je skrátka taký - to čo sa ti dnes javí ako číro-čistá pravda, môže byť zajtra do neba volajúca blbosť a naopak. ;-P
To vieš, dnes je piercing v ..., prepytujem, aj gambe COOL! :=DDD
Hm... A čo je to za slušného a transparentného fiškáľa (a dokonca experta na ústavné právo!), keď nevie (?), že poslanci majú zakázané podnikať. ;-7 Čo je to za slušného poslanca, keď ide s kolegom poslancom dohadovať kšeft a dokonca priamo v parlamente?! ;-P Čo to máte za "basmanskú" etiku a morálku, keď sa opovážite nadávať na oznamovateľa a nie na páchateľa? Takto chcete budovať právny štát?! ;-(
Ešte, že máme na výber a môžeme voliť aj drbokraciu. :=DDD
Ale podľa vPRAVOverných "leboFicov" sú to teraz najväčší zradcovia pravice. :=DDD
Prepadla mu cez tú riedku Sieť a zakotúľala sa mu potvora domov - do Modrej lagúny. ;-)))
Odporúčame