Bútora ho poslal na "zaslúženú" dovolenku, po tom, čo po okolitých prezidentoch poroznášal jeho odkazy. ;-7
Bútora ho poslal na "zaslúženú" dovolenku, po tom, čo po okolitých prezidentoch poroznášal jeho odkazy. ;-7
Skúste tieto "tvrdé čísla" položiť na pult u pekára, mäsiara alebo zeleninára a uvidíme, čo dostanete, "národohospodári". ;-P Alebo ste obaja presvedčení, že keď prešvihneme "dlhový strop", tak aj naša armáda dokáže zbombardovať a postrieľať veriteľov? ;-7
Mužík, a už si sa dnes pomodlil k Sv. Trianónkovi, patrónovi iredentistov? ;-P
Čechom žiadne MIG-29 po rozdelení ČSĽA nezostali a Nemci, keď sa im po zjednotení dostali do rúk MIG-29, tak okamžite zrušili medzinárodný projekt vývoja stíhačky 3. generácie - "Jäger" alebo taký nejaký krycí názov mal ten projekt . Takže menej populárno-vedeckého bulváru by ti nezaškodilo, expert! ;-7
Prepáč, ten môj koment nebol namierený proti tomu, čo si napísal. :-)
Ale k tomu, čo píšeš o znížení stavov mi dovoľ len toľko: No hlavne, že na MO SR sa pri dvíhaní rampy a na GŠ v "informátorovni" striedajú vojenskí policajti, pred vchodom do "ministerskej" budovy sa vo dne každé 2 hodiny strieda "čestná stráž", tabuľkové miesta vojakov zaberajú namiesto bývalých politrukov farári a kapláni... Vyčleneňovanie vojakov určuje politik a nie vrchný veliteľ... No skrátka, keby v bordeli bol taký "poriadok" ako v OS SR, tak to môžu rovno zavrieť! ;-7
No napríklad futbalový, hokejový, Červeného kríža, Transparency International Slovensko, Hospodárskej a priemyselnej komory,... Prezidentov tu máme predsa ako švábov! ;-7
Šak aj oni sami sa za to označenie asi hanbili, keď sa nechali premenovať na Ozbrojené sily SR. Hoci aj o tých silách by sa dalo s úspechom pochybovať! Najpriliehavejší názov by asi bol ODZBROJENÉ SILY SR. ;-7
Prestaň tu hysterčiť, jeronýme! Kde by Ukrajinci nabrali balistické rakety, keď ich na základe "Budapeštianskej dohody", ktorá im garantuje nedotknuteľnosť hraníc, odovzdali Rusom? ;-7
No amíci sa budú musieť hlušiť doma medzi sebou už len vlastnými flintami. Z čínskych súčiastok! :=DDD Len kto vie ako to prežijú americkí teenageri, keď si nebudú môcť na postrieľanie spolužiakov vziať niečo cool značkové z dovozu! ;-7
Skús čítať bubus.news, tam možno budú mať pre teba zrozumiteľnejšie čísla. ;-P
Očuj Šašo a to kedy ten Rasmussen, čo toť nedávno čosi o nepriateľoch básnil, k Rusom prebehol? :=OOO
A k tomu ešte dobre platený "teplý flek" na MO! No kto by takejto "obrane vlasti" odolal?! ;-7
O akej armáde píšeš, prosím ťa? Myslíš tú partiu operetných šašov, čo (ako vraveli onehdá pán bývalý i terajší priemer) ani pochodovať nevie? Alebo máš nebodaj na mysli tú "našu" generalitu, čo v tých svojich slávnostných mundúroch vypadá jak spolok vrátnikov z juhoamerického šantánu? ;-)))
He, he... Ty si fakt myslíš, že nejaké sankcie voči ruským oligarchom zastavia boje na Ukrajine? :=OOO
Nádherná ukážka slovenského" pravicovo orientovaného" intelektuála - mať nech dodýcha ako vládze, potom hor sa - friško predať aspoň rodičovský dom, prachy prežrať a ... po nás potopa! ;-7
No keď nevieš alebo nechceš odpovedať na tamtú otázku, tak skús odpovedať koľko si toho už tým svojím "pantem" namlel. ;-7
A to uhlie bude kto "baňovať", keď ste baníkom nadelili také kráľovské dôchodky? Ty s Kaníkom? A o jakom CARGU tu snívaš, keď tvoji ekonomickí idoly a odborníci na výrobu krémešov zrušili kopu lokálnych tratí? Iba, že by ste si na dopravu najali tunajšieho červeného fúrika. Teraz keď je tu zablokovaný a nemá čo robiť, tak by mohol zobrať nejakú "furmanku". ;-7
No a revolúciu sme potom urobili preto, lebo v TUZEX-e nebol dostať chlieb, krumple a kapusta. ;-P
Dúfam, že ty máš na obranu svojej "dedovizne" vlastné gajdy stredného doletu alebo aspoň valašku s alternatívnym pohonom. ;-7
Odporúčame