Nová fajta - sieťovaná ofca! :=DDD
Nezahováraj, klamal si a teraz sa to bojíš/hanbíš priznať, "hrdina" od plechovej huby! ;-7
Napíš Rozborilovi a snívaj ďalej. V tom svojom "Modrom nebi"! :=DDD
Baví ma ako sa to poniektorí priznávajú k svojej nekrofílii a iní ako nepokryte tu s nadšením prezentujú svoju koprofíliu. :=DDD
No a čo chceš s tým robiť? Vari len nie "socialistickú" kontrarevolúciu?! :=DDD
Čo má, chudáčisko "študované", robiť, keď iné nevie? ;-7
Neprisvojuj si cudzie blbosti lebo tie sú na úžitok iba ich autorom! ;-P Môj strýko od skončenia VŠ robil celý život z vlastnej vôle v uránových baniach (najprv priamo v šachte a posledných 10 rokov ako záchranár!), odišiel do dôchodku s 5-ročným oneskorením a zomrel iba nedávno. Ako 84-ročný! Čo na to povieš, ty mudrc "študovaný"? ;-7
S vami dvomi je to ešte horšie ako som si myslel - vy tie svoje blbosti sem lepíte úplne vážne a dokonca z presvedčenia! :=DDD Kedysi som si myslel, že pravicová orientácia je v zmysle nejakej ideológie a ani som netušil, že to je vlastne sexuálna úchylka! ;-P
Privatizovanie TELEKOM-u, SPP etc. netreba na nikoho zvaľovať. Tí úžasní zahraniční "investori", ktorých vybrali draho platení "poradcovia" tvojich idolov sa zvalili sami, ty nezmysel. ;-P
Asi tak ako novopečený Svätý Ján Pavol II., ktorého vzývajú všetci "roduverní" Slováci aj napriek tomu, že ako biskup zakázal vo svojej diecéze bohoslužby v Slovenskom jazyku. ;-P
Ale však tých 400 "hrdinov" vraj napadlo a zlikvidovalo ruskú pohraničnú stráž a dobylo časť ruského územia. :=DDD
Luterán, a toto úžasné "intervijú" s tým udatným "ukrajinským vojakom" si robil kde - na Prešovskom blšáku, keď si s ním menil svoje nepredajné satelitné lavóre za vodku? ;-P
Nechaj ho, tento "výkvet" vo svojej horlivosti asi aj sám seba dal na IL. :=DDD
Ako vidno, tak stále platí: Mozog hlupáka prežuje filozofiu len v hlúposť, vedu len v poveru a umenie len v úzkoprsosť! ;-7
Máš recht, keď si vystačíš sám so sebou - blbec má vždy pravdu a preto sa nikdy nemôže ani pomýliť! ;-P
Odkojený? :-O Neblázni, takôto čudo sa nemôže ani narodiť a hádam ani oteliť! To musí byť len dajaký zabudnutý odpad zo šialenej génovej manipulácie! ;-7
Ako vidím tak blbosť už nie je výsadou len nejakých zaostalých osadníkov ale úspešne si razí cestu aj do (naj)vyšších "intelektuálnych" kruhov. ;-7
Odporúčame