Takým by bolo dobré poslať povolávací rozkaz a nech ukážu ako sa nestratia. ;-7 Ale potom by sme možno viac minuli na nákup a práčovne značkových "spoďárov" ako na vyzbrojovanie! :=DDD
Takým by bolo dobré poslať povolávací rozkaz a nech ukážu ako sa nestratia. ;-7 Ale potom by sme možno viac minuli na nákup a práčovne značkových "spoďárov" ako na vyzbrojovanie! :=DDD
Dúfam, že na baráku máš vrtule a holubník. A že tieto komenty zatiaľ, kým zacvičíš poštové holuby, posielaš pomocou zrkadla, ty oteplovač globálny. ;-P
Kedysi sa vravievalo, že múdrosť je cenená, ale podľa takých komentov sa zdá, že blbosť sa vypláca! ;-7
Ty si z lacného kraja! Keby sme mali živiť iba tých, tak nám je hej a Kažigraf, by si mohol otvoriť "pôžičkáreň"! ;-7 ...sa pozri koľko máme len generálov - pomaly ako v Severnej Kórei! A to nehovorím koľko máme čakateľov na generálske lampasy - plukovníkov a podplukovníkov, potĺkajúcich sa zväčša po dvore MO a na GŠ!!! ;-( Ako sa hovorí medzi "vojskami": Náčelníkov jak hadov, akurát "indiánov" jak šafranu!
Prečo by si sa mal báť práve ty? Šak nikto ešte nevyhlásil vojnu proti blbosti! ;-7
Neboj sa, ale pod tým stolom vrčal jak "čuba Baskervillská" a vyhadzoval ľudí z roboty jak "gorila" od "nebankovky". ;-(
Takto to vyzerá keď si armáda "musí" najímať na stráženie objektov kadejaké súkromné SBS-ky. ;-( Potom hocijaký vartáš môže celkom vážne "s kamenným ksichtom" v krčme tvrdiť, že "reálne pracuje u protilietadlovej obrany". ;-7
Ale no... Demokracia a transparentnosť ti nič nehovoria? :-O Pozri si napríklad taký nemecký zákon o štátnom rozpočte a dozvieš sa v ňom napríklad aj presné druhy a počty vojenskej techniky, ktoré sa budú nakupovať. Pozri si náš zákon o štátnom rozpočte a nedozvieš sa z neho nie len čo sa bude pre armádu nakupovať ale ani to koľko sa minie na platy vojakov, policajtov a tajných!
A to ešte keby si vedel, že koľkí "vyčlenení vojaci" sa potĺkajú "po dvore" MO alebo po všelijakých "zastupiteľstvách" NATO. A nie len v Bruseli ale po celom svete! ;-(
No stačilo by, aby naša "generalita" nastúpila vo svojich slávnostných uniformách a Burkina Fasania (alebo Fasanci?) oslepnú od ligotu! :=DDD
So správou tvojho ošetrujúceho lekára sa tu nemusíš chváliť. ;-( Alebo tým delíriom tremens chceš "zakryť" svoju pravú "diagnózu", resp. ospravedlniť tie ..., čo tu vypisuješ? ;-P
Hm... A s kým sa má, podľa teba, SR "zmierovať"? :=OOO
Dobre píšeš, junáčik, ako z príručky mladého propagandistu z 50. rokov minulého storočia. Akurát ten záver si si zabudol "opraviť"! ;-P
No Braňo to už včera otvorene priznal, resp. priam obhajoval, že Rómovia, ktorí majú prázdne taniere pokukujú po plných tanieroch, peňaženkách a záhradách "gadžov". No a keď sú hladní a "zúfalí" tak sa z toho gadžovského "blahobytu" aj "obslúžia". Takže zbytočne tu budeš prekrúcať a zahovárať niečo o zhadzovaní a ponižovaní, moja strieborná! ;-(
Ja nikde nepíšem, čo si myslela alebo nemyslela Komúthová. Ja som reagoval iba na tvoju demagógiu.;-( Takže skľudni hormón, aktivista, a namiesto urážlivej demagógie skús radšej začať písať niečo, s čím by sa dokázala stotožniť väčšina normálnych a pracujúcich občanov. ;-7
Kristepane, Braňo, to aj ja sa tu mám rozpisovať o tom, že prvý a jediný krát v živote som mal vši po tom, keď ma ako decko prepadli a zbili cigánske decká, ktoré si chceli vziať iba moje hodinky? Alebo že iba jediný krát v živote som mal blchu a aj tú som "chytil" na medzinárodnej konferencii o kultúrnej inklúzii Rómov, kde boli účastníkmi aj "gadžovia"? ;-P
He, he... Myslíš tú Redingovú, čo keď sme jej v Luxemburgu predostreli čísla, ktoré dokazovali, že slovenský "žiadateľ" o azyl "zarobí" za mesiac azylovej procedúry (na konci ktorej je jeho deportácia späť) viac ako predseda vlády SR, tak čumela neveriacky jak buldozér na tvrdú hlinu a sľubovala, že tým klamárskym darebákom z "ľudskoprávnych" NGO-čiek už nedá ani cent? ;-P
Hm... Asi by sme mali na Francúzsko uvaliť ekonomické sankcie. Či...?! ;-)))
A čo vám bráni v tom aby ste mysleli ako "občania, ľudia"? :-O Hádam len nie nedostatok "lóve" od "gadžov"? ;-)))
Odporúčame