No napísať 4 %-nému, že niečomu nerozumie a potom ešte aj, že nezvláda svoje nedostatky, tak to si teda trúfaš! ;-))) Zrejme si koleduješ o doživotný zákaz publikovať ešte aj v zápisnici zo schôdze vlastníkov bytov a nebytových priestorov! :=DDD
No napísať 4 %-nému, že niečomu nerozumie a potom ešte aj, že nezvláda svoje nedostatky, tak to si teda trúfaš! ;-))) Zrejme si koleduješ o doživotný zákaz publikovať ešte aj v zápisnici zo schôdze vlastníkov bytov a nebytových priestorov! :=DDD
Podľa jeho reakcií hádam, že on neživí nič z toho, ale že skôr jeho ešte furt živia rodičia. ;-7
Čo je bobor, už si sa prežral tých amerických vŕb v Patagónii a zachcelo sa ti šťavnatej ruskej brezičky? ;-)))
Zbabelec je síce odporná persóna ale tu názorne vidíš, inkvizitor SK, že na odvážneho blbca jednoducho nemá! ;-7
Očúvaj ty "mykológ", a už si videl niekedy aby tá tvoja Muchotrávka zelená rástla v skultivovanej záhrade alebo na riadne obrábanom poli? ;-P
Hm... Ak za snahu o odpútanie sa "od absolútnej poslušnosti" považuješ tunelovanie firiem, zdieranie zamestnancov a krátenie daní, tak je s tebou každá debata zbytočná! ;-P
Na jeho mieste by som im tú "cenu" vrátil v bravčovej tlačenke alebo v krvavničke. ;-P
Keď sa s nimi ne*ral Husajn, tak vtedy bol on terorista a Kurdi boli vtedy úbohé obete genocídy! ;-7
Prečo by sme za cudzie ťavy platili, keď máme dostatok vlastných somárov? A ako vidíš, tak aj úžasne usilovných! ;-)))
Prezraď mi z čoho vyviera tá tvoja nehynúca láska k FED-u? ;-P
Dúfam, že aj tieto plky píšeš pri petrolejke. ;-7 Začni si zvykať na lojové sviečky, lebo petrolej sa robí z ropy! ;-P
Spoza kompu sa ti to drísta, ale chcel by som vidieť tú tvoju radosť alebo aspoň takéto isté odhodlanie, čo tu predvádzaš, keby ti došiel povolávací rozkaz! ;-7 Mater by sa tvojich tangáčov asi nedoprala. ;-P
Z "opice" sa dá vyspať, ale z blbosti (čo tu napríklad vy dvaja a vám podobní predvádzate) nie! ;-P
Pre takých chumajov z osady pri vysychajúcej Modrej lagúne skôr platí: "Nové vyblýskané lži sú krajšie ako staré ošúchané pravdy" (A. P. Čechov)
No bez plynu u vás v osade istotne nie! Ale mal by si premýšľať, kde budete nabíjať autobatérie, keď nebude elektriny! ;-P
Obávam sa, že alergia na to posledné je vo "vyšších kruhoch" už tak rozšírená, že to vykazuje známky pandémie! ;-7
No predsa v rukách zástupcov ľudu, ktorý zatiaľ buduje a bráni demokraciu! ;-))) Akurát ľudia - nevďačníci, o tom furt nevedia a myslia si čosi iné. :=DDD
Odporúčame