Takže ak ťa začnem ohovárať, že si ... Tak podľa teba je to dôkaz, že tým ... si? ;-7 Snehulák, snehulák... je ti teplo? ;-P
Takže ak ťa začnem ohovárať, že si ... Tak podľa teba je to dôkaz, že tým ... si? ;-7 Snehulák, snehulák... je ti teplo? ;-P
Ale vlasy i blbcov treba občas pristrihnúť. Aby nám neprekážali vo výhľade! ;-)))
Lenže to bude pád ako keď sa vyžratý VIP ožran v nóbl podniku strepe zo schodov - strhne so sebou všetkých pinglov a lokajov, čo mu pomáhajú a podopierajú ho! ;-7
Dio-ra, BOSS-a, Versace-ho, etc. si podovážajú priamo z Číny, Bangladéša alebo z Indie!
Aj Bútorov hovorca chodí po okolitých štátoch a burcuje nerozhodných kolegov-prezidentov k činu. ;-7 Zatiaľ som ale nezachytil, kedy o tých sankciách rokoval s akcionármi VW, PSA, KIE a na nich naviazaných dodávateľov, že by bolo načim oželieť aspoň 1/3 ziskov v rámci solidarity so spriatelenými USA firmami, ktoré by tak mohli dosiahnuť svoje plánované zisky na východe Ukrajiny. A nezachytil som ani jeho prísľuby zamestnancom tých firiem, že im 1/3 mzdy bude doplácať zo svojho prezidentského platu, keď znížením výroby podporia úspešné dokončenie "demokratizačného procesu" v prospech svojich ukrajinských kolegov. ;-7
To nie je nadávanie, ale iba konštatovanie skutkového stavu! :-) Nadávkou by bolo, keby si ho nazval, prepytujem, inteligentom. Na to by sa mohli uraziť všetci tunajší normálni diskutéri. :=DDD
Jéééj... demokraciu a slobodu "sme" povyvážali už pomaly do celého sveta,... A nič! :=DDD
Stačí vypnúť elektrinu a máš po tvojich eurách i dolároch! ;-P
Asi preto utekajú, že zlatým rubľom sa r*ť vytierať nedá. Či...?! ;-)))
No daj dve nuly k sebe a máš z toho... Vieš čo. No a pridaj na to ešte jednu nulu... A máš z toho takéhoto "múdreho" snehuláka! :=DDD
No možno to dostali darom od "mierotvorcov" z Majdanu, ktorí to už nepotrebujú, keďže slobodu a hojnosť si už vydobyli, keď zlých oligarchov poslali do horúcich pekiel. ;-7
Výsledok hnutia mysle by mal byť predsa len (trošku) iný ako hnutie čriev! ;-P Nemyslíš si, peterglumm? ;-7
No vidím, že už aj ty si to (možno) pochopil - blbnutie je najlacnejším druhom rekreácie! :=DDD
Hm... Takže tie zahraničné banky a firmy sem, podľa teba, dotiahli tí hnusní "socani"? A to aj napriek úpornému odporu slušných liberálnych "pravičiarov"? Ty istotne podnikáš v oblasti zábavného priemyslu. Ak nie, tak to je veľká škoda, lebo "talent" na to máš! :=DDD
A vari ešte neodvádzajú? Šak podľa vyhlásení a jačania, všelijakých bankových analytikov, predstaviteľov "zamestnávateľov" (ktorí zväčša "zamestnávajú" iba ak živnostníkov) a profesionálnych opozičníkov to vyzerá tak, že "slovenskí podnikatelia" platia minimálne 149 %-né dane. ;-7
Problém je v tom, že kto by potom u vás - doterajších "úspešných" podnikateľov, i u nás - nových podnikateľov, pracoval, keby všetci "iba" podnikali? Ukrajinci, Habešania, Afgánci alebo nebodaj zatiaľ "sociálne znevýhodnení" osadníci? :=DDD
Čínske "špičky" totiž veľmi dobre vedia, za čo, to - diely na vozidlá, ktoré sa montujú v inej námedznej džamahíriji, ich poddaní pre tých "európskych" a "svetových" producentov, vyrábajú a za čo im tie autá zložené celé vlastne z "ich" - čínskych, súčiastok vlastne ponúkajú. No a tak sa rozhodli, že aj oni budú trošku "participovať" na tom značkovom megabiznise. ;-P Máš s tým snáď ty nejaký problém? ;-7
O čom to tu táraš? Ktorý človek v robotníckom povolaní chodil za "socíka" iba do zamestnania a nemusel robiť? Alebo nám tu chceš nahovoriť, že Cigáni sa za "socíku" povaľovali v kancloch? Utri si mlieko na brade a hybaj radšej na FB "filozofovať" o prínose umelca Rytmusa k znižovaniu agresivity. ;-P
Zatiaľ však "povstali" iba takíto kádrováci a veštci, ako autor. :=DDD
Odporúčame