No ako vidím, Kaplan/Varga/Papulista, tak mysleniu a prejavom klientely "vašího šenku" sa ´89. úspešne vyhol. :=DDD
No ako vidím, Kaplan/Varga/Papulista, tak mysleniu a prejavom klientely "vašího šenku" sa ´89. úspešne vyhol. :=DDD
To ktoré obdobie - "alebo sa štát definitívne vráti k princípom demokracie, právneho štátu i zdravých peňazí",máš na mysli, Kaplan/Varga/Papulista, ku ktorému sa treba vrátiť? :=OOO
Neprekrúcaj, ona napísala, že takých zm*dov ..., čo kradnú by mali strieľať! Alebo ty a šialena si humanisticky a nerasisticky myslíte, že tých "bielych" zlodejov by mohli a "nebielych" už nie? ;-P
Janči, v "Pinelke" i na Prednej hore majú satelity už dávno! ;-P
Niektorí jedinci svojím "aktivizmom" iba zakrývajú svoju alergiu na zodpovednosť! A toto bude zrejme jeden z nich. ;-)))
No vidno, že ty si ho dodržiaval aj za troch! ;-P
No ale že si mu naložil Janíčko udatný! Ako pravý a angažovaný výskumník v oblasti vplyvu striedavej konzumácie piva, vína a liehovín na rozvoj mentálnych schopností klientov a návštevníkov prešovských univerzít. ;-P
Čo tak založiť stranu blbých? Bola by to jediná strana, ktorej členovia by od začiatku vedeli na čom sú. V ktorej by ste ako vedenie nemuseli členom, ani verejnosti nič nahovárať. A to ani pred voľbami! ;-P
Lado, zbytočne sa tu namáhaš, lebo takí ako tento "Luterán" sú ako malé deti - u susedov je pre nich aj suchá kôrka lepšia ako doma mastný chlieb. ;-7 A uznať, že napísal hlúposť alebo, že sa nebodaj zmýlil? ...máš ho vidieť! Skrátka "demokrat" jak z VUML-áckeho šlabikára! ;-)))
No na splácanie hypotéky to ako-tak stačí a ostatné "zatiahnu" rodičia. :=DDD
No pozri laskar, sprav blbcovi dobre, blbosťou sa Ti odvďačí! ;-7
Také ľahké nevieš, čo vie už aj každý osadník od Modrej lagúny? O pravde sa nediskutuje, tá sa zvestuje a potom už len šíri. ;-7 Zato sem všetci bezďáci zo SME-tiska chodia "evanjelizovať" lebo "doma" musia huby držať. :=DDD
Škoda, že sa takto iniciatívne, aktívne a s kritickou náročnosťou nemôžeš prejaviť aj v diskusiách na "demokratickom SME-tisku. Hm... kto vie prečo?! ;-P
Múdre filozofovanie o blbostiach je najviac oceňované, pretože mu každý rozumie; prefíkanci mu tlieskajú zo zlomyseľnosti a blbci so zadosťučinením. ;-7
No škoda, že tá americká a EÚ nie! Či...?! ;-P
"Na čom konkrétne sú tie informácie založené, to vám povedať nemôžem," dodala Harfová.
He, he... ako vidno, tak tlčhuba dostala asi poriadny pucung za to, že minule prezradila "štátne tajomstvo", že tajné služby získavajú informácie z You Tube a sociálnych sietí! :=DDD
Ona na hnusný ateistický dejepis nechodí, mama a tata ju dali radšej na (modré) náboženstvo. ;-)))
Nepreceňuješ sa tak "trošku" s tým svojim nickom, fi*cka? ;-P
Preskočili do toho alžírskeho lietadla.
Hovorí sa, že „Koho Pán Boh miluje, toho krížom navštevuje“. Toto už ale nie je len nejaký „obyčajný“ kríž ale priam dvojkríž! ;-7
Odporúčame