Mali si radšej na to najať Matoviča. A možno by im časť toho to spravil aj bez bločku. :=DDD
Mali si radšej na to najať Matoviča. A možno by im časť toho to spravil aj bez bločku. :=DDD
Podľa tvojich tunajších komentov to vyzerá tak, že iné huby asi nepoznáš. ;-P
Ako vidím tak blbosť už nie je výsadou len nejakých zaostalých osadníkov ale úspešne si razí cestu aj do (naj)vyšších "intelektuálnych" kruhov. ;-P
Vlasy i blbcov treba občas pristrihnúť, aby nám nebránili vo výhľade! ;-)))
Ahá... Takže za to ich nevie tá hrdinská ukrajinská armáda spacifikovať lebo sa tí ožrani furt akosi nešikovne klátia a oni ich nevedia chytiť ani trafiť? :-O Také čudá, ako vy dvaja sa nedajú asi počať a hádam ani vymodliť. :=DDD
No šak tá americká armádna tlčhuba asi toto myslela, keď sa jej ten novinár pýtal na dôkazy. ;-7
Ty očuj a kedy tá koťuha Rasmúsen stihol k Rusom prebehnúť? :=OOO
Očúvaj ty vykotlebovaná makovica, ak by sa splnil ten mokrý gardistický sen, čo ti furt behá po rozume, tak tvoji "slovanskí" (alebo nebodaj maďarskí?) prarodičia skončia niekde za Uralom prinajlepšom ako nádenníci nejakého nemeckého veľkostatkára a teba by tu možno tiež nebolo! ;-P Čo však s ohľadom na tvoju mentálnu kapacitu, by až taká veľká škoda pre ľudstvo nebola. ;-7
Niektorí debili si ale evidentne myslia, že s Putinom to "vybavia" ako s Lumumbom, Alendem, Noriegom, Miloševičom, Husajnom, Mubarakom, Kaddáfím a pod., t. j. že namiesto splatenia dlhov ho nechajú odkrágľovať a ešte si privlastnia aj náleziská surovín v Rusku! ;-7
Myslíš to Nemecko, Japonsko a Južnú Kóreu, kde majú USA ešte stále, až do dnešného dňa (ktovie prečo?) okupačnú správu? ;-7 To ty považuješ za slobodu, keď sa ti na tvojom území povaľujú okupanti a ani sa s tým netaja? :=OOO Ak áno, tak si len obyčajná koža otrocká! ;-P
Chudobnému duchom žiadna almužna ani dar nepomôže! ;-P
V čom, že im emigrovalo cca 23 % populácie? ;-7
No to nevieš, že pokiaľ my sme sa tu babrali ešte len s polovodičmi, tak jeho idoly už mali zmáknutú technológiu aj na celé vodiče?! :=DDD
To sa len tak mirnix-dirnix verejne priznáš, že obchoduješ s bielym mäsom? :=OOO
J-man, "hlineny panak so samopalom v ruke" je vždy menšie nebezpečie ako pažravý psychopat na čele armády tupých namyslených chumajov cvičených len na bezduché zabíjanie! ;-7
Predstav si, že na Rodose, na Santorini alebo na Kréte som videl takto sa správať Nemcov, Japoncov i Švédov, v Bratislave Angličanov i Škótov, v Paríži Poliakov i Srbov, v Rimini Fínov, Slovákov i Čechov a v Soule zas "Amíkov"! A aj tak tu nevyvreskujem o celých národoch, že sú to primitívi! ;-P
Ty chu(ma)j gardový ten plyn je zámerne smradľavý - pridáva sa doň merkaptán, aby aj takí "mudrci" ako ty vedeli, že buď im zhasol plameň alebo, že ho síce pustili ale ho zabudli ešte aj zapáliť. ;-P Hovorí sa, že „Koho Pán Boh miluje, toho krížom navštevuje“. Prezraď mi ak môžeš, čím takým významným sa Tvoji predkovia Pánu zapáčili, že ich až toľkouto milosťou (ako si ty) zahrnúť ráčil?! ;-7
To za koho hovoríš: "Pokial sme ich zivili v ramci RVHP"? :=OOO ...si sem doemigroval z nejakej ukrajinskej "obilnice" a ujali sa ťa na Prednej hore? ;-7
Odporúčame