To aj v nedeľu v tom blázninci maľujú?! :=OOO
Jasné, pomocou červeného fúrika stredného doletu. ;-P Čo je vysoký "dátum" a už ani "na borg" sa nemôžeš namazať, že tu tak odporne vŕzgaš? ;-7
...a tragač ten najsprávnejší dopravný prostriedok. ;-P
Tragač, asi si nečítal pozorne blog, pod ktorým "diskutuješ"! ;-P
Kameň mudrcov sme síce nevynašli, ale ako vidím, tak hlupákmi je svet doslova vydláždený. ;-7 Ver mi, že sa nestačí iba chytať za hlavu, ak chceš zobrať rozum do hrsti. Pohnúť rozumom – to áno, ale necvič s ním, prosím ťa, spartakiádu! :=DDD
To bude skôr niečo z tej večere, čo ti "nesadlo". ;-P
Zbytočne sa namáhaš, lebo žiadny blbec nie je natoľko blbý, aby priznal, že je úplne blbý! ;-)))
Never tomu, že by tento úkaz bol nejaký výnimočný. V osade Liberálny dom nad Modrou lagúnou sa ich ešte zopár poneviera s nádejou, že zase "zaprší". Akurát, že tí ostatní nemajú až taký chronický zápal "básnického" čreva, ako toto čudo. :=DDD
Kristepane, to sú nadšené kydy, jak malé decko, čo sa prvý krát dostalo do mesta na kolotoč. ;-7 ...si myslíš, že v Rakúsku, keď budeš jazdiť po ceste 2. triedy, ťa nebudú ohrozovať vozidlá? ...si ešte nepočul o cyklotrasách?! :-O Príď do Petržalky, vybudovali sme tu spolu s Rakúšanmi a Maďarmi cyklotrasu, takže sa môžeš na "biku" preháňať medzi Győrom, Bratislavou, Neziderským jazerom i Viedňou, bez toho, aby si sa musel báť, že ťa nejaké auto zrazí. :=DDD
Luterán, tento tvoj "koment" potvrdzuje iba to, že chudobným duchom žiadna almužna nepomôže. ;-P A vyhovárať sa, že mi ukradli niečo, čo som nikdy nemal, je také typicky "slovenské"! ;-7
Milan1, prezraď mi prečo "demokrati" neuvalia sankcie na predstaviteľov ISIL alebo na banditov ovládajúcich líbyjské ropné polia a tankery? ;-P
To sú na angažovaného osadníka z Liberálneho domu nad Modrou lagúnou moc ťažké otázky.
Nejestvujú neprekonateľné blbosti; neprekonateľní sú len tí, ktorí nám predhadzujú
na prekonávanie vždy nové a ďalšie blbosti. ;-7 ...si názorným príkladom toho, že aj blbosti sa dajú robiť ledabolo alebo dôkladne, dobre alebo zle, rozumne ale aj úplne blbo! ;-P
No ako vidím, tak nestačí byť len hlupákom, ale ešte sa s tým treba vedieť aj pochváliť! Však, vatoloko?! ;-7
Nuž keď obsah, tak potom ten "tvoj" stvoriteľ (človeka na svoj obraz) bol buď obyčajný fušer, alebo perfídny darebák. ;-P
Odporúčame