A čo majú robiť, keď ich "idoly" sa starajú viac o Fica ako o nich? ;-) Žiarlivosť ohrdnutého milenca je mocnejšia ako zdravý rozum! :=DDD
A čo majú robiť, keď ich "idoly" sa starajú viac o Fica ako o nich? ;-) Žiarlivosť ohrdnutého milenca je mocnejšia ako zdravý rozum! :=DDD
Nemajú "bubáky"? A za čo sa tá nádhera z RTVS presúša v USA a zbiera klebety po Washingtonských uliciach, alebo ten zohrievač Galkovej poslaneckej stoličky zbiera klebety v Bruseli a blízkom okolí? :-O A že jeho bracho robí dvorného "analytika" RTVS (istotne nie "zadara"!) asi netrápi žiadneho po transparentnosti túžiaceho člena Rady RTVS ani Licenčnej rady! ;-(
Nu što, Saša čornyje jaščiky paterjal a Váňa ot kakoj to bábušky polučil. Za butylku! :=DDD
To už nie je len presstitútka ale obyčajná k*rva! ;-( Presstitútka to je totiž remeslo/profesia ale k*rva, to je charakter. ;-7
Najčastejšou príčinou mylnosti našich úsudkov o vlastných blížnych býva sklon považovať za blbcov najmä tých, ktorí sa nesnažia robiť dojem šikovných, pretože sú natoľko múdri, že je to pod ich úroveň. ;-P
1. Vzdelanie je náter, ktorý sa dá ľahko a bezpečne odstrániť alkoholom. (ja)
2. Kým zistíte, že vysoká škola vám je nanič, už máte diplom v ruke. Aj s titulom.
Takže ten tvoj "diplom" si môžeš ... vieš kde, strčiť! ;-7
V poslednom slove sa ti podaril preklep - to r tam máš navyše. ;-7
Oni našich neprispôsobivých bakelitov nepotrebujú, ako bývalí kolonizátori majú dosť vlastných a dostatočne domestikovaných. ;-)))
Hm... A tých doterajších mŕtvych Holanďanov sa im máli? ;-7
No ak sa podarí vrátiť soustruhy tam, odkiaľ sa "stratil", tak asi už až za dvoch pacošov. ;-7
Ale o to "zasvätenejšie" dokáže o nej písať v blogoch, či už ako Pavol Kaplan alebo ako Jozef Varga. ;-7
Stará známa "schéma": Ak nesúhlasíte s väčšinou, vyhlásia vás za blázna. Ak súhlasíte, tak tým bláznom ste! ;-)))
Vážne prednesená blbosť môže dokonca vyzerať ako dôvod na zamyslenie sa! ;-P
Nezáviď, nikto ti nekázal aby si si tam pchal to sladké americké...! ;-P
No konečne ste aj v Rusku našli demokrata. Žirinovskij do Kremľa! :=DDD
Hm... Ale vy dvaja - Anton10 a ty, ste ich viac ako len dôstojnými nasledovateľmi! ;-P
Odporúčame