Lépe když nám mudrc spílá,
než od blbce slůvka roztomilá! ;-P
Lépe když nám mudrc spílá,
než od blbce slůvka roztomilá! ;-P
...a o slušnosti a pravdovravnosti, "jak by smet"! ;-7
No napríklad jemu veľmi pomohol skvalitniť život "americký" popcorn. Už mu tak neduní tá prázdna hlava! :=DDD
Ak sa nevieš dočkať, tak to nepíš sem ale brnkni na to číslo, čo si od svojho vajdu dostal. ;-P
A hlavne pristihnutý! Pri táraní. ;-)))
No a akú popularitu má dnes váš vajda? ;-7
No keď si minister prenajíma "vilku" od podnikateľa za trhovú cenu tak to je fúúúj - klientelizmus, korupcia... koniec sveta alebo aspoň demokracie! Keď si ale "náš" najobľúbenejší vyvolený anjel-filantrop-osvietený panovník a najnovšie už aj diplomat a polyhistor, prenajíma "vilku" od reklamného "mága" za "priateľskú" cenu (nedosahujúcu ani cenu prenájmu parkovacieho miesta v Bratislave), tak to je už priam vrchol transparentnosti, skromnosti a div nie až svätosti... Už sa len divím, že ešte nebol podaný návrh na jeho beatifikáciu v skrátenom konaní! ;-7
Prestaň závidieť a viac sa snaž! ;-P
Hm... Jak to tí babráci komunistickí robili, že "oficiálne viac devíz, či valút pritekalo než odtekalo," a dnes keď už máme slobodu, demokraciu, poctivých podnikateľov, úžasne bohatých oligarchov a makáme jak otroci od svitu do mrku (niektorí aj 7 dní v týždni) za almužnu, tak je to naopak? :=OOO
No dobré ráno, stará mama! Ale ti to trvalo! ;-P
No keď už sa tu tak vehementne oháňaš znalosťami s rakúskych hospodárskych "reálií", tak nám prezraď prečo keď sa rakúsky štát rozhodol privatizovať časť štátneho podniku, tak im to trvalo 8 rokov a výsledkom nebol ani jediný nezamestnaný? ;-P
No a teraz tí tvoji "kritickejší" robia čo? Čakajú, kým im "niekto" zošle nového "pravicového" spasiteľa a zatiaľ sa hádajú, či "to" príde z blízkeho alebo ďalekého o Západu, zo stredu, alebo zo stredu trochu alebo viac doprava, alebo priamo "zhora"? :=DDD
Prepáč, Janči, ale keď ťa upozorním, že tá rieka, cez ktorú sa chystáš prejsť "suchou nohou" lebo ti to nejaký "dobrodinec" povedal, má predsa len nejakú tú hĺbku a aby si sa pripravil na to, že úplne suchou nohou to asi neprejdeš, tak kde v tom vidíš, že mám nejaký negatívny vzťah k tej rieke, resp. tvrdenie, že tá rieka "nefunguje" tak ako iné rieky? ;-7
Tomuto budeš darmo niečo vysvetľovať, keď sa nedostal ďalej ako k tomu, že si v Sieni Slávy každú nedeľu zborovo zaspieva: Ekonomika je náhoda, jednou si dole jednou nahoru... ;-)))
No ako vidíme tak začína pokus o vyšší "level" - pasca začína naháňať myš! :=DDD
Neboj, oni veľmi dobre vedia, že my vieme, inak by sa nás nesnažili masírovať aj pomocou takého evidentného second hand-ového "outsourcingu". ;-)))
Pokračovanie:
...aby mu vyprojektoval a po schválení projektu aj "na kľúč" dodal rodinný dom, resp. vilu. Za projekt mu zaplatil len zálohu (len 45 % z ceny projektovej dokumentácie) s tým, že zvyšok ceny projektu mu bude zaplatený po prevzatí diela. Všetko pekne zmluvne "ošetrené"! Kamoš sa teda s chuťou pustil do diela a vilu pánovi riaditeľovi odovzdal 2 mesiace pred uplynutím dohodnutej lehoty, za čo mu zákazník podaroval fľašu pravého rakúskeho sektu s tým, že o 3 dni sa má zastaviť uňho v banke, aby vyporiadali "plácu". Aké však bolo prekvapenie pána podnikateľa, keď sa k svojmu klientovi nevedel cez sekretárku dostať celý mesiac a ani v dome, ktorý a do ktorého sa spokojný zákazník nasťahoval hneď na druhý deň po prevzatí diela, mu nikto neotváral. Obrátil sa na "úrady" vrátane polície a... okrem rady nech si to vybaví so svojím zmluvným partnerom ... Nič! Keď sa mu podarilo pána zákazníka odchytiť na ulici, tak ten ho jednoducho vysmial a odporučil mu nech sa vráti tam...
Šak Luterán tu už na inom blogu vyzýval na (socialistickú?) kontrarevolúciu! ;-)))
Dobré rady sa neoplatí rozdávať, lebo múdri ich nepotrebujú a blbci im nerozumejú! ;-)))
Odporúčame