Možno im to ich rabbi neodporúčal! ;-)))
Možno im to ich rabbi neodporúčal! ;-)))
Kedysi sa vravelo, že múdrejší ustúpi, ale dnes to vyzerá tak, že múdrejší ustúpili už na celom svete! ;-7
Hm... To je nápad - čo keby sme tam aj my poslali všetkých našich "neziskovkárov" odstraňovať tie míny? :=DDD
Nebuď taký "strašne" vážny, veď blbnutie je tým najlacnejším druhom rekreácie! :=DDD ...a pri tom blbnúť je tá najľahšia vec na svete - blbcom stačí zostať samými sebou a múdri to dokážu veľmi ľahko napodobniť. ;-)))
Prečo a načo toto radíš teraz nejakému obyčajnému (tak isto, ako aj ty, ožobráčenému) abraxasovi a neradil si to radšej svojmu spolustraníkovi, keď bol ministrom v "mečiarovej" vláde, kde spúšťal "privatizáciu" a potom, keď bol dokonca podpredsedom vlády pre ekonomiku a "zachraňoval" svojimi kamošmi vytunelované banky? ;-P
Seat, prečo mu tak kruto búraš jeho ťažko nadobudnuté ilúzie? ;-)))
Po vyštrnganom prevrate ho lanárili aj na ministerstvo, až hen do Prahy, ale stará ho nepustila z domu, tak musel zostať dílovať lavóre iba po východoslovenských osadách. :=DDD
By si neveril/a koľkí ľudia šmejdov priam zbožňujú. ;-)))
Máš pravdu sviní tu je neúrekom len ten hrant je akýsi krátky. A ak ste si ty a ten Lollo nevšimli, tak tatino písal o takzvaných vyspelých! ;-P Osviež mi pamäť, kedy naši "architekti demokratických reforiem" v súvislosti s tými menovanými krajinami (pred tým ako "vypukla" táto ostatná kríza), hovorili, že ide o zavrhnutia hodné prasce? ;-)))
Vieš v čom je celý problém? Že takí "Slováci" ako ty budú radšej nadávať furt na nejakých komunistov, miesto toho, aby zlodejov (ktorí sú všeobecne a všetkým obyvateľom tejto rozkradnutej a zadĺženej džamahírije dobre známi) nakopali do r*ti, pokradnuté si vzali späť a za zničené žiadali od vinníkov (ak vinník nie je schopný škodu uhradiť tak aj od ich potomkov) náhradu! ;-P
Héj...? :=OOO A čo keby si mysleli, že "šmátrateľ" má len poctivé úmysly? ;-)))
To vieš, chodia sa sem na tvojich blogoch čúliť najmä takí disidenti (alebo skôr ich potomkovia), ktorých hlavnou a jedinou odbojovou činnosťou za predchádzajúcej totality bolo zháňanie lacných bonov a nakupovanie v TUZEX-e len preto, aby sa mali čím chváliť pred rodinou "čo zostali na dedine", susedmi, kolegami, známymi...a po ´89., keď opadol ošiaľ z "víťazstva", ich zrazu už nikto "nežerie" ale naopak, niektorí z nich sú (po tom, čo vystriedali členstvo vo všetkých stranách, ktoré boli pri "moci") okoliu už len na smiech. ;-)))
Hm... Čo by sa asi tak stalo, keby nejaké médium prinieslo správu, napríklad v takomto znení:
Dňa 8. júla 2014 neznámy partizán, príslušník afganského národnooslobodzovacieho hnutia Taliban, položil svoj mladý život v boji proti okupantom Afganskej republiky. Tento hrdina a vlastenec úplne sám zlikvidoval nie len 4 okupantov ale aj 12 kolaborantov. :-OOO
To vieš, doba je dnes taká "dynamická", že kým zistíš, že vysoká škola Ti je nanič, už máš diplom v ruke. Aj s titulom! ;-)))
Luteránko, tá tretia veta ťa odvtedy, čo ju predniesol tvoj plavý "poklad", keď ťa vraj debokrati lanárili do Prahy na ministerstvo, ešte furt máta? :=DDD
No to už je len ambícia, dostať sa do cieľa v "závese"! ;-P Alebo tam chce dobehnúť tak, že bude cúvať ako prvý? :=DDD
Toto je na "inteligenta", ktorý tu predchádzajúceho prezidenta neraz častoval slovníkom pravidelných "klientov" nápravnovýchovných zariadení, dosť komplikované! Nemyslíš? ;-)))
Najčastejšou príčinou mylnosti našich súdov o vlastných blížnych býva sklon považovať za blbcov predovšetkým tých, ktorí sa nesnažia "robiť dojem" múdrych, lebo sú natoľko múdri, že je to pod ich úroveň! ;-P
Odporúčame