To vieš, nestačí byť iba blbý ale ešte to treba vedieť aj náležite spropagovať, lebo nie len v biznise ale aj v oblasti blbosti zúri (priam šialená!) konkurencia! ;-)))
To vieš, nestačí byť iba blbý ale ešte to treba vedieť aj náležite spropagovať, lebo nie len v biznise ale aj v oblasti blbosti zúri (priam šialená!) konkurencia! ;-)))
Neboj sa, ani ten najdokonalejší hlupák ešte nepredstavuje hranicu hlúposti! ;-P
No hlavne, že Kaník a spol. si môžu dovoliť pohnevať akýkoľvek počet voličov, bez toho, aby to nejako "významnejšie" ohrozilo ich "preferencie"! :=DDDDDDD
Prečo o tom nediskutuješ tam ale musíš chodiť sem? :=DDD ...by som chcel vidieť, ako a čo by si pyskoval, keby "hyjény" zverejnili etnicitu útočníkov i obetí! ;-P
Áno a potom museli zasahovať policajti (dokonca sa uvažovalo aj s nasadením armády) proti hordám rabujúcich hladošov! ;-7
Neľutuj žobráka, chudáka ani darebáka, lebo nevieš na čo ich Pán Boh stvoril! Staré Cigánske príslovie. ;-P
Skôr od bohatých bral a chudobným dával ... rady. ;-7 Ako sa o seba postarať sám (tak ako on!) a nečakať pomoc od (demokraticky a v súlade s ich zákonmi vykradnutého) štátu! ;-P
Zabudol si ešte spomenúť, že išlo evidentne o rasistický útok, keďže ten, čo na následky útoku umrel v nemocnici je Róm! :=DDD
Neviem, čo tebe na tom VUML-e vysvetľovali, lebo ja som o tento druh "štúdia" nikdy záujem nemal. ;-P Čaro celého toho humbuku okolo vody je práve v tom, že tí, čo umožnili "privatizáciu" jej distribúcie a nastavili zároveň "pravidlá" nie len na obyčajné kšeftovanie s ňou ale aj úplne bezuzdné zvyšovanie jej ceny, sa teraz zľakli, že ich mecenáši budú musieť hlbšie siahnuť do kešene, keďže zahypotékovaný CP-čkar v Bratislave+minister+vláda sú podstatne drahší ako nejakí okresní stranícki "trafikanti" na "životnom prostredí". ;-P
Možno mu povedala, že to už dávno poslala po Lipšicovi, ktorý z toho ale doteraz nestihol dať urobiť nahrávku s patričným hlasom. ;-P
Tieto občiansko-proletárske výzvy môžeš ísť už hlásať iba ak do ČĽR, KĽDR alebo na Kubu. Vládu "ľudu" sme odmietli a úspešne odstránili už pred 1/4 storočím, pokiaľ si si nevšimol! ;-P
Prepáč, a to už by ti nevadilo, keby "nastal obrat v myslení" tých, prepytujem, "83 kolesíkov" a pánu prezidentovi (ale najmä jeho "previerkovej komisii") vyhovujúcich kandidátov na sudcov ÚS zvolili "smeráci"? :=OOO
Nebuď labuť, že by tento sfilatropizovaný najpopulárnejší vydriduch zatúlaný z vôle "tajomných" mecenášov až do prezidentského paláca mohol byť plnohodnotnou rezervou! To, keď musí ísť osobne žiadať/prosiť predsedu parlamentu, aby sa jeho listom nejako "zaoberal", už nie je pozíciou ani zimnej gumy! ;-P
Od kedy im Soros stopol financovanie a dodáva im už len pokyny, tak ich financujeme my všetci riadne pracujúci dotáciami zo štátnej kasy na všelijaké úžasne "užitočné projekty".;-7 Ak chceš byť označený za, napríklad homofóba, bigota alebo ěštebáka, tak sa len ďalej zaujímaj o ich financovanie! ;-(
Ty musíš byť iný ... keď ťa aj len nepriama zmienka o gramatike takto vzruší! ;-P
Staré cigánske porekadlo vraví: Neľutuj žobráka, chudáka ani darebáka; nevieš na čo ich Pán Boh stvoril! ;-)))
No a teraz sa o tom ide ešte aj osobne presvedčiť. A možno aj o tom ako hlboko! :=DDD
Tvrdí, že na úrovni húpacieho koníka. Ale podľa jeho tunajších komentov, súdim, že sa len drzo chvastá. ;-7
Možno si pôjde od Pašku
pýtať rýchlo prihlášku.
Aby nebol vôl.
Alebo sám
ako ten v plote kôl!
No zatiaľ si ten váš prevelice "úspešný" rodák šúcha tie nohy (aj keď velice úctivo!) o "pána prezidenta" a po zubami škrípajúcich novinárskych "hyjenách" mu (aj keď velice úctivo!) odkazuje, že pri všetkej úcte, si s tou jeho písomnou žiadosťou/prosbou (o dodávku ďalších kusov na normalizačné kádrovanie!) nemôže ani len svoju ctenú zákonodarnú, prepytujem, r*ť vytrieť. ;-P
Odporúčame