Na tú hrošiu kožu, čo má na rozume, skôr pokrompáčisticky! ;-7
Na tú hrošiu kožu, čo má na rozume, skôr pokrompáčisticky! ;-7
No konečne niečo duchaplné od sklamaného uctievača zúfalých zvyškov "slovenskej pravice" - je tu konečne niekto, kto sa aspoň tvári, že dačo robí! :=DDD
Hm... Takže ty, atsaiton, máš "názor na Čižnára"? :-O A na základe čoho si si ho vytvoril, ak sa smiem spýtať? Si prokurátor, sudca, alebo účastník nejakého sporu, v ktorom JUDr. Čižnár vystupoval ako orgán činný v trestnom konaní? Alebo si len vďačný konzument "informácií" servírovaných "našimi (na pravde a slušnosti!) nezávislými médiami"? ;-7
Už od čias "starého Ríma" platí: Quod Iovi, non bovi! Takže s týmito svojimi proletárskymi nárekmi a túžbou po rovnoprávnosti sa môžeš ísť prihlásiť iba ak do ČĽR, KĽDR alebo na Kubu! ;-P
Slzy roniť nemusíš - na to ti oni z vysoka kašľú, stačí ak im necháš k dispozícii obsah svojej šrajtofle! ;-7
No ak si poriadne čítal, tak aj to je málo! Asi aj zrada "kopíruje infláciu"!!! ;-7
Už ani nežobronia ale rovno diktujú, čo potrebujú! ;-7
Shark, nestačí sa chytať za hlavu, ak chceš zobrať rozum do hrsti. ;-P
Neboj sa dobrý díler vie ako si zabezpečiť trvalého zákazníka! ;-7
Haló... Pán minister Kaliňák, čo vy na to? Netreba poslať zopár "chalanov" do Belize, na Bahamy a Seychely;-)))
No jasné, skrýval sa u najlepších kamošov Amíkov, ktorí ho mohli zaistiť až potom, keď od ich lokajov odišiel! Tie lieky, čo berieš ti evidentne neslúžia k dobrému zdraviu! ;-P
To večné hlásenie sa na imigračnom úrade a tŕpnutie, aby ho nevyšupovali domov, by aj s iným, ako "mierumilovným" bobrom, "zamávalo"! :=DDD
Neviem ako tam u vás, ale v Bratislave jazdia električky po/na 2 koľajach. ;-P
He, he... A koho od koho to američtí soudruzi osvobodili na té Okinawě, nebo s pomocí českých suodruhů v Iráku? A teď koho od koho osvobozujú udatní čeští soudruzi spolu s našimi, americkými jako i soudruhy z dalších spřátelených zemí, v Afganistánu? ;-7
No najlepšie je ak sa presvedčený "liberál" a vyznávač "voľného trhu" začne "biť" za štátne regulácie (v tomto prípade priam za zákaz) voľného obchodovania s "komoditou"! ;-7 To musí byť iná "schíza", keď iba minulý týždeň tento "liberál" napadol na ÚS zákon obmedzujúci predaj pôdy cudzincom! :=DDD
Ale, ale... Súdruh modrobolševik, pamäť zrazu prestala slúžiť? :=OOO Kto nám to tu "naordinoval" zvýšenie všetkých nepriamych daní? Vari len nie súdruhovia z ÚV KS Číny alebo Strany práce KĽDR? ;-) Už si nepamätáš ku komu chodil po "rozumy" a "skladať účty" tvoj pravicový ekonomický guru? Alebo už si zabudol aj to, kto tu bol na "inšpekcii" toť len pred 2 týždňami a odkázal "zúrivému socanovi", že deficit nedeficit, sľuby nesľuby, ale DPH-čku znižovať "nevazmóžno"!? ;-( No a o tom promptnom a najmä efektívnom "predaji" majetku štátu pravicovými ekonomickými géniami, z dôvodu, že "štát je zlý vlastník", by sa dali písať už priam legendy! ;-( Vltč si už konečne do tej svojej modrej makovice, vznik finančnú oligarchie tu neumožnil nejaký Fico ale len a len pažraví východniarski chumaji hrdiaci sa pravicovým "zmýšľaním"! No a aj tak dopadli - keď si oligarchia podelila tento pašalík, tak už ich nepotrebovala a pre istotu "prepriahla" na "sociálnejšie" sa tváriace "paripy"! ;-P
Hm... A skorumpovaní regionálni úradníci, ktorí to majú "pod palcom" dnes, ti už nevadia? Či tí sú lacnejší? ;-7
...zdanená spotrebnou daňou! Aj keď si ju sám vyrobíš!!! ;-P
Odporúčame