Už ti niekto vykradol dom? :-O Ak nie, tak na čo sú ti zámky na dverách? ;-P
Už ti niekto vykradol dom? :-O Ak nie, tak na čo sú ti zámky na dverách? ;-P
No to je priam do popuku, keď sa pravoverní vyznávači voľného trhu začnú biť o zákaz voľného obchodovania s nejakou "komoditou" a dožadujú sa štátnych regulácií "neviditeľnej ruky trhu"! :=DDD
Hej?! :-O Asi veľmi slabo poznáš Stavebný zákon, keď ťa takáto kreposť môže čo i len napadnúť, ty "pravičiar"! ;-P
He, he... Nič nového pod "slnkom", spásateľ chren sa tvári ako spasiteľ! ;-7
No aby ťa napríklad ozubená Fair Play-mate neobvinila z nacionalizmu, bolševizmu, antisemitizmu, nedemokratickosti, neinteligencie, bigotnosti, homofóbie etc.! ;-P
Vidno, že presne trafil po paprčiach všetkých tých, ktorí umožnili sprivatizovať distribúciu pitnej vody! ;-P
Nuž ako je známe: Koho Pán Boh miluje toho krížom navštevuje. Len mi furt nejde do makovice, čo také obrovsky bohumilé tento národ slovenský vykonal, že ho pánbožko toľkýmito "krížmi" už toľký čas častuje! ;-7
No ako vidíš, tak niektoré dokázali rýchlo "konvertovať" na vypchávku "supermanovho" rozkroku. ;-7
Hovorí sa, že štastie nie je blbé, takže nie na každého vola sadne! ;-P
Podľa toho je múdrosť často len schopnosť nedávať najavo svoju blbosť. :=DDD
Zbytočne sa namáhaš, svetlomojichoci, blbnúť v rámci rozumného nie je možné lebo je to rámec veľmi úzky! ;-P
Pointa bude skôr v tom, že "veriaci" veria, že ich boh stvoril človeka na svoj obraz, no a potomkovia tohto jeho domnelého výtvoru sa svojimi komentmi snažia podať "nevercom" dôkazy o tom, čo bol ten ich stvoriteľ vlastne zač - či to bol namyslený pomstychtivý hnusník obdarený vysokým fortieľom alebo len obyčajný babrák. ;-7 Pozerajúc touto "optikou" na svet - čo s ním potomkovia "výtvorov božích" dokázali porobiť, sa súdnemu človeku vkráda do mysle nevdojak "kacírska" myšlienka, či to nebol vlastne prototyp pravého blbca! ;-P
A najmä ak ňou zapiješ prášky na spanie! :=DDD
To, čo vtedy popísal nemal "z vlastnej hlavy" ale písal to len "aby bol doma pokoj"! ;-7 Takže nechaj ho radšej tak, lebo sa do teba pustí ten jeho domáci blonďavý "poklad". :=DDD
Naši bratanci za riekou Moravou tomuto spôsobu vravia: Vyhánění čerta ďáblem! ;-P
Hm... A ak dokážem poraziť vlastnú blbosť, tak budem čo, víťaz alebo porazený? ;-P
Holt jak říkal už pračlověk Janeček: Mladí si myslí, že s nimi přicházejí dobré časy a staří si myslí, že s nima odcházejí. ;-)))
Reakcia typického dobre chovaného a napriek tomu naničhodného parazita! ;-P
Odporúčame