Tá pani má tých 320,- euro čistého hlavne preto, lebo ona a jej podobní slušní ľudia sadli na lep politickým šmejdom a takým ich poskokom ako Luterán a ty! ;-P
Tá pani má tých 320,- euro čistého hlavne preto, lebo ona a jej podobní slušní ľudia sadli na lep politickým šmejdom a takým ich poskokom ako Luterán a ty! ;-P
No vidíš a závistlivému autorovi sa po tom rovnakom "onô" zacnelo až tak, že to musí do celého sveta vykričať a "národ" na barikády pod revolučné vlajky zvolávať! :=DDD
Luteránko, strach máš iba ak ty! A to najmä pred ľuďmi, ktorým si ako pravý šmejd sľuboval, že keď si od teba kúpia satelitnú anténu, tak budú mať už všetky televízne programy zadarmo. Keď to prídu k tebe reklamovať tak sa vyhováraš na raz na jedného, potom na druhého, raz na "operátorov", potom na "prenášateľov" a najnovšie dokonca na vysielateľa programu verejno-právnu RTVS. Súkromné "televízie" sa neopovážiš kritizovať, lebo sa bojíš, že by ťa zažalovali. Čo...?! No a keď ani to už nezaberá a ľudia ťa furt urgujú, že kedy už budú mať to vysielanie zadarmo, tak im najnovšie sľubuješ že tu s pomocou toho nového prezidenta zorganizuješ revolúciu proti bohatým. :=DDD
Tak, tak... Treba zriadiť "demokracii plne oddanú" previerkovú komisiu (osvedčila sa už rodičom nášho najnovšie vyvoleného!) a kandidátov na ústavných sudcov poriadne prekádrovať aký majú vlastne názor a vzťah k ústavnému právu. A keď sa dostatočne úprimne zo svojho vrúcneho vzťahu k demokracii nevyznajú, tak ich treba verejne okydať a poslať do "magacínu" objednávku nech pošlú ďalšiu várku na kádrovanie. ;-7 Ja byť medzi tými odmietnutými kandidátmi a vydriduch mi napíše v odôvodnení také blbosti, tak v prvom rade naňho podám trestné oznámenie za sprosté ohováranie a potom - ochranka neochranka, by som mu aj s celou tou jeho normalizačnou perepúťou poroztĺkal tie nevymáchané pažravé papule! ;-(
He, he... Podľa tej tvojej poslednej vety súdim, že chceš aby tu "niekto" pre takých pošahaných neúspešných drbokratov ako ty urobil socialistickú kontrarevolúciu. A najmä aby ste na tých "hore v Blave" mohli nadávať aspoň všetci riadne sociálne a zdravotne zabezpečení. ;-7
No ale keď tie kuchárky nemajú na revolúciu čas lebo musia ísť domov k deťom, tak kto tú revolúciu s Luteránom pre nich zabezpečí? :=OOO Iba ak ešte ty! ;-)))
"Múdre filozofovanie" je dnes najviac cenené - chytráci mu tlieskajú so škodoradosťou a blbci so zadosťučinením! ;-P
O čo sú "poľovačky" na "zradcov", ako Snowden alebo Manning, civilizovanejšie ako "poľovačka" napríklad na Rushdieho? To bola otázka na teba, Milan1!!! ;-7
Nekádruj ale radšej uvažuj, na čo je toto "divadlo" dobré! ;-P
Ako pre koho! Pre "jednoduchších" rozumný, pre rozumných prefíkaný vydriduch. ;-7
Do 5 mil. bývalých Sk to bola krádež. Nad 5 mil. Sk to už je politika! ;-7
...a tá nemravná Dzurinda...alebo to ušaté Galko...presväté Mikloško... tupé Palko... Buhahahaha... :=DDD Vyvádzate tu ako sociálne znevýhodnení chovanci v "bilingválnej" (=cigánsko-maďarskej) škôlke! ;-7
To z ktorého SaS-kárskeho manuálu si vyčítal takú blbosť, že zrušením sviatkov, by sme (kto je to ten SME?!) niečo ušetrili?! :=OOO
Keď už chceš byť "presný" tak vedz, že "komunisti" nenútili nikoho pracovať! Iba ak odsúdených, aby ich nemuseli slušní ľudia živiť za povaľovanie v base. A aj tí "makali" len od pondelka do piatku! Takže zbytočne sa namáhaš, lebo my, čo máme už niečo odžité a vieme svoje, ti tie tvoje neoľudácke klamstvá nežerieme. ;-P
Prestaň tu kecať jalové p*čoviny ako keby ťa za to platili! ;-( Za "Husáka" sme mali počet dní pracovného pokoja tak isto ako aj dnes. t.j. minimálne 52 sobôt = dní pracovného pokoja + 52 sviatkov = nedieľ + 6 dní štátnych sviatkov. ;-P Alebo ty, nemehlo zdebokratizované, už od "Novembra ´89." používaš iný - nebodaj demokratickejší, kalendár? ;-7
Keby si aspoň tak jalovo netáral, ty krt slepý červený! ;-( U nás v podniku "za bolševika" v sobotu, v nedeľu a počas štátneho sviatku nemakali ani odsúdení. ;-P
Pozri si v archíve zábery z "novembrovej" zamotanej revolúcie a uvidíš ich! ;-P
Vzdelanie je náter, ktorý je veľmi dobre a rýchlo rozpustný v alkohole. ;-P
To tu - na Slovensku, nebol ani za predchádzajúcej totality. ;-)))
Hm... A tých "84 Kolesíkov" je tam vari navyše - nad tých 150, ty mumaj?! ;-P
Odporúčame