No zatiaľ sa pästičkou zahnal na parlament iba najatý vydriduch, aj to len pod dohľadom "poradcov"! A jeho politruci si v pozadí spokojne šúchajú ruky, aký je z toho vreca zemiakov poslušný pajác. ;-7
No zatiaľ sa pästičkou zahnal na parlament iba najatý vydriduch, aj to len pod dohľadom "poradcov"! A jeho politruci si v pozadí spokojne šúchajú ruky, aký je z toho vreca zemiakov poslušný pajác. ;-7
Akurát, že ten "bumerang" trafil do hlavy len tvojho idola! ;-P
No a tvoja "krvná skupina" zase "žerie" blba, ktorý sa pri prvom štátnickom čine prejavil ako nesvojprávne teľa! ;-P Tak ktorí z vás oplašených fanúšikov ste "lepší"? ;-7
Skrátka chceš týmto komentom povedať, že je to rozhodnutie na úrovni vreca zemiakov. Luterán, ty sa nezdáš! :=DDD
...si vážne myslíš, že táto džamahírija potrebuje také isté "divadlo", aké tu predvádzali "amnestovači" Mižu s Vladom pred 20 rokmi? ;-7
On ju nebuduje, tú mu budujú "poradcovia" a on si ju začal užívať. ;-7
V rámci znižovania byrokracie bude stačiť, ak pošlú SMS-ku s čestným prehlásením. ;-7
Myslíš samoamnestia? :=OOO Ani v tom by už nebol originálny, lebo "otec vlasti" (jeho tajný vzor) ho už aj v tomto dávno predbehol! :=DDD
No ale veď o to ide, odvrátiť pozornosť "ľudu" od vecí, do ktorých by mohli začať zbytočne a nekompetentne kafrať. ;-7
Vidno, že členovia "zboru" sú úplne nezávislí. Na slušnosti a zdravom rozume! ;-)))
No len kde toľko sprostých voličov vezmeš! ;-7
No ale ako vidíš, tak niektorí jednoduchší (možno aj platiaci) diváci sa na tom bohapustom "pinkaní" dokonca zabávajú. ;-7
No tešiť sa z toho, ako sa medzi sebou klbčia blbci s darebákmi za naše dane, môže iba ak prívrženec jedného alebo druhého "tábora"! ;-P
Koho Pán Boh miluje, toho krížom navštevuje! ;-)))
Pre teba je odpoveď irelevantná, keďže niet čo gumovať ani vygumovávať. ;-7
Odporúčame