Ako vidím, Viluško, tak nestačí byť len blbý ale ešte sa s tým treba aj pochváliť. ;-7
Ako vidím, Viluško, tak nestačí byť len blbý ale ešte sa s tým treba aj pochváliť. ;-7
Hlavne, že tvoji drbokrati ani len netušia, čo je to pracovná nedeľa! ;-P
Nuž ako vidno, tak cesta od chcieť po vedieť je véééľmo dlhááá... :=DDD
Nechaj ho, to bude nejaký pomocný troll zo "slovenskej" reklamky, ktorý tam zatiaľ robí kuriéra na donášku pizze a takto sa chce zviditeľniť. :=DDD
Že nedokážeš čítať s porozumením je tvoj a nie môj problém, ty sirôtka od modrej lagúny. ;-P
He, he... že nekomunistický! :=DDD Šak ten tvoj idol cucal komunizmus už s materským mliekom, mojko nedočkavé. ;-P
Skôr akciového a všetkého schopného lokaja svojich "poradcov". ;-7
A chceš povedať, že nejaký dobre vyandelený vydriduch a jeho črieda naničhodných pätolízačov im v tom takýmto infantilným spôsobom zabránia? :=OOO
Začala normalizácia! Šak pán vyvolený to veľmo dobre poznajú z rodiny. ;-7
No jasné, ten tvoj ľud buduje a bráni... ale ľudia ti na to z vysoka s*rú, drbokrat! ;-(
Hm... Vydriduch prijateľnejší ako šmejd? No to už je len "šťastná" voľba! ;-7
Stano, takéto VUML-oviny si sa naučil ty od Leška alebo on od teba? ;-7
Dobre, dobre Noe ale už by si si mal ľahnúť tak ako tuto pán Napoleon, lebo je popoludňajší kľud. ;-P
Prezident nerozhodoval ale počúval a poslúchol! ;-P
Chlapci drbokrati nejako "zabúdajú", že najprv zbohatol za Mečiara plienením zlatníctiev v malej privatizácii. ;-7
Mať takýchto voličov, tak sa od hanby pod zem prepadnem! ;-( Ktorá vláda už "vyberala kandidátov" na ústavných sudcov? :=OOO
Odporúčame